Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Merhaba..

vasfiyeteyze

Yeni Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
[FONT=arial black]​[/FONT][h=3]MERHABA[/h]
[FONT=Arial] Çok uzun zaman oldu.,sizlerden ayrılalı.Bu uzun süreç içerisinde tabiki her gün bir şeyler yazmayı düşündüm.,fakat öyle bir olayki kopmuştum hayattan sanki.Hayatın getirdiği hengame çok ağır geldi bazen tüm umutlarımı kaybedip buraya kadarmış dediğim anlar oldu.Acıların en kötüsümüdür bilmiyorum ama Babamı kaybettim.Bir yıl oldu ondan ayrılalı ve daha kimbilir neler bekliyor beni.Hayat hep acı ve tatlı süprizlerle dolu biliyorum.....[/FONT][FONT=Arial] Hani hep diyorum ya Ruhumdaki mektuplar.Siz sıkılmazssanız ben o mektupları zaman zaman aktaracağım sizlere,payalaşacağım o anki duygularımı.Hayat nerde,ne zaman ve kimlerle olursak olalım paylaşmak değilmi zaten....
[/FONT]
[FONT=Arial] YÜREĞİME[/FONT][FONT=Arial] Merhaba Benim kanadı kırık, yüreği buruk kuşum.Acılarla yoğrulan şu dünyada aldığım en güzel hediye sensin bana.Gelişler gidişler ve yok oluşlar oldu elbette hayatımızda ama bir kez yüreğimize yazdığımız özlem hiç tükenmedi yaşamımızda.Sen, yürek yaram, ciğer parçam çok şey yaşadın hayatta, her seferinde başa döndün ve hep öyle devam ettin. Biliyorumki hep başa alışlar çok şey götürdü.Acı, hüzün, yalnızlık hep dosttan arkadaştan oldu. Bir kez bile içten, samimi kahkaha atamadın ama unutmaki yüreğim bunlar hep geçmişte kaldı. sen tek başına başladın hep, tek başına başardın ve durmadan daha varmı diye haykırdın başa dönüşlerinde, yılmadan....[/FONT][FONT=Arial] Çekerim ben senin için çekmediğin daha ne acı kaldıysa.Yaşarım ben senin için yaşanacak ne kadar acı kaldıysa.Yeterki gülen yüzün solmasın,gözlerinde gördüğüm o ışık sönmesin...[/FONT][FONT=Arial] Gençtin,toydun,acemiydin ve hayatı köküne kadar yaşadın.Çektin tüm çileleri varolan tüm acıların hepsini soludun.yüreğine özlemlerin hepsini gömdün.Zorda kalınca göz nurum ne olur ara bir kere ara ciğer parem tüm varlığımla koşarım dağları deler koşarım sana.Kahretme kendini, bak ben buradayım ve seni bekliyorum, ne zaman gelirsen gel, seni bekliyorum.Adına kötü deselerde sen benim canımsın, seni bekliyorum.[/FONT][FONT=Arial] Gel banaki yaşarken seni göğsüme yazayım,senle acıları, mutlulukları,tükenmez ve tükenecek ne varsa yaşarım.Gelki ısıt kendini hasretinin ateşiyle ve sıcağıyla tanış, Gelki gör sevginin yüceliğini......[/FONT][FONT=Arial] Herkes kendi payına düşen acıyı yaşıyor,bizde kendi payımıza düşen acıyı yaşadık be ciğerim, be yürek sızım, be kara kızım.Artık yalnız ve kimsesiz değilsin.Ne olur bi tanem bundan böyle en büyük acımız birbirimize olan özlemimiz olsun ve başka hiç bir şey acıtmasın yüreklerimizi, kanatmasın,yıpratmasın. Bak yavaş yavaş gidiyor ömür ellerimizin arasından,üzülmeye ağlamaya vakit kalmadan....[/FONT][FONT=Arial] Geçmişin izlerini takip etme artık ve seni takip etmesine izin verme, yaşanmamış yıllara inat, kaldır kafanı ve bir çığlık at Bu öyle bir çığlık olsunki kara kızım, bütün dünya titresin o sessiz çığlığınla.[/FONT][FONT=Arial] Bu son isyanın ve son sitemin olsun, bırakma hayatı avuçlarının arasından, sımsıkı sarıl ona, bir ışık yak yüreğine o ışıkki hiç karartmasın seni aydınlanan yeni günle bende varım de geleceğe[/FONT][FONT=Arial] İşte böyle bir tanem.Ciğer parem, yürek sızım,özlemim hasretim.kanım canım. Benim kara kızım .Dönnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn[/FONT][FONT=Arial]Dön ne olur bekletme artık dön ben hep bekliyor olacağım elimde bir tutam sevgi, bir tutam özlem, ve yüreğim avuçlarımda sana vermek için aydınlık günlerin en güzel hediyesiyle,,,,,,,,,,,[/FONT][FONT=Arial] BEKLİYORUM:::::::::::::DÖNNNNNN....................
( BU MEKTUP HALA SAKLADIĞIM MEKTUPLAR ARASINDADIR. ONLARCA MEKTUP HAYATIMDAN KESİTLER AKTARMAKTA. BUNLARI PAYLAŞAARK ÖLÜMSÜZLEŞTİRMEK İSTEDİM..YAZILIŞ TARİHİ 2003 ARALIĞI..
Fatma Işıklı...[/FONT]

Üst Alt