Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mersin'de fizyoterapist arıyorum. Bilen var mı?

Konular
17
Reaksiyonlar
0
mersinde çok iyi bir fizyoterapist arıyorum bilen varmı yaşım biraz geçtiğinden dolayı rehabilitasyonda tedavi göremedim 1 yıl filan gördüm fizik doktorda ya fizikle iyileşirsin yada fizik yapmazsanda böyle kalırsın dedi ben tıp fakültesindemi bir tanıdık bulmalıyım hastneye yatıp tedavi görmek için yoksa özele mi gerçi yeşilkartlıyım ne yapmalıyım ayrıca 110 kilonun üstündeyim polinöropati hastalığından etkilendiğim için fizik tedavisi görmem şart fizik tedaviyi nasıl göreceğim nasıl yapacağım

babam mersin tarsusta ömer sayar diye birini bulmuş özel hastanesi var ama internette araştırdığım kadar pek iyi seçim olmamış ben fizik tedaviyi nerde alabilirim tıp fakültesindemi

anladım tamam peki tıp fakültesinde mersin de fizyoterapist varmı yada yeşilkartlıyım nerde bulabilirim

mersinde özel fizyoterapi yapan bir yer var kapalı spor salonu karşısında fizyomed olması gerek ben 2 yıl önce orada fizik tedavi gördüm çok faydasını gördüm orayı öneririm tel 324 327 10 72

Üst Alt