Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mesane extrofisi doğan ve tamamen iyileşmiş biri olarak gelin bu hastalığı bitirelim

ahmet1967

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşım bizde mesane extrofiliydik bir zamanlar diyebiliyorum artık bizde kök hücre araştırmasıyla yola çıkmıştık fakat mesanesi tamemen bitik yada olmayan gibi insanlada tedavi yöntemi olduğunu öğrenidik bizim ----içinse mesane ne kadar küçük olursa olsun orjinalini büyüterek başrının daha kolay ve kesin yöntem olduğunu doktorumuz murat dayanç-0532 232 64 39 mutlaka bir çözümü var kesinlikle- sayesinde öğrendik daha önceden cerrah paşada 7kez ameliyat olmuştuk sonuç kacırma ve hep enfeksiyondu sonun cu ameliyatımızı murat dayanç yaptı ve olay bitti sanırım mesane exrfisi doğupta tamamen düzelen biziz biliyorum çünkü yorumlarda hep tak falan gibi sonuçlar okuum üzüldüm açıkcası şunu özelikkle belirteyin türkiyede bu hastalığın tedavisi kesin var sadece doğru adım doğru doktor tek çözüm bu ankadaşlar daha fazala bilgi isteyen olursa ahmet@puntops.com gelin hep birlikte bu hasttalıktan kurtulalım

merhaba ben 7 sene önce 5. kattan düştüm 52 gün boyunca hastanede kaldım hastanede 6 ameliyata girdim neden oldu bilmiyorum ama neyazıkki idrarımı tutamıyorum hastalığımın yada özrümün ne olduğunun bile farkında değilim tedavisi varı yokmu bilmiyorum ne yapabileceğim konusunda hiç bir fikrim yok kahraman maraştayım benim özrümle ilgili konumu onuda bilmiyorum eğer bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadasım buyuk bir ihtımalle dusme sonucu omırılık sınırlerınde idrar yapmaya yarayan sınırlerınkopmus.bunun icin bi uroloji doktoruna gorunmenı tavsıye ederım.vesicare ısımlı bı ılac var onu tavsiye ederim.idrarda tam bosaltım oluyormu bunuda kesinlikle ogrenmelisin.olmuyorsa tak kulanmalısın.oncelikle bı urolojiye gorun tam olarak ne oldugunu ozaman anlarsın.bende bılgım dahilinde yardımcı olmaya calısırım.

Mesane extrofi amliyati olan varmi bilgi paylaşabilir misiniz. 2 gun once oglumuz dunyaya geldi mesane dista ve tam olusmamis pipi de dahil bi sekilde bi durumla karsilasan varmı.

ürolojiye defalarca gittim bana herhangi bir tedavisi yok dediler benimde kanaatim düşme sırasında idrar yapmayla ilgili sinirlerin hasar gördüğü yönünde ama tedavisi için ne yapabilirim hiç bir fikrim yok yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim

Üst Alt