Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mesanemde sorun var ve günde 6-7 kere tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum..?

kskfıratksk

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
ben 17 yaşında erkeğim 6 ay önce sık idrara çıkma sebebinden doktora gittim doktor benim anormal bi sorunum olmadığını söledi aradan 6 ay geçti ama benim sorunum geçmedi günde 6-7 kere tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum az yada çok idarara çıkıyorum bu durum bende yaklaşık bi senedir var artık iyice can sıkmaya başladı mutsuzum yardım edin lütfen o doktora asla gitmeyi düşünmüyorum

bence bu büyütülüp kafaya takılacak bi sorun değil. ben de günde en az 7-8 defa işerim.
belki mesanen ufaktır. ya da bende olduğu gibi 4 böbreğin vardır (evet ciddiyim) 1 bardak su içsem bi saat sonra tuvalete koşarım.:) gençken de bu böyleydi okulda ders bitsin tuvalete koşayım diye kıvranırdım . üstelik benim mesanem de ufak BETERİN BETERİ VAR HALİNE ŞÜKRET DOSTUM ;)

Mesane iç basıncını azaltıcı bir ilaç vermedi mi doktorun? Ve, koyduğu teşhis nedir?

Üst Alt