Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mesela kedileri seviyorum.

Konular
20
Reaksiyonlar
0
Pozitif bir yaklaşım mı yoksa hiçbir şey yapmama isteği mi bilinmez rahatsızlığım benden çok şey aldığı gibi bana çok şey de kattı aslında.İnsanlara doğaya bakış açım değişti.Önceden bu kadar hassas değilken şimdi bir ince dal gibi hassaslaştım belki kullandığım ilaçlar belkide yaşam zayıflattı beni.Ama birgün gelecek güçleneceğime eminim.Bu yönde de adımlar atıyorum.Araştırıyorum,kişileri artık yargılamıyorum biliyorum ki herkesin bu dünyada az yada çok sorunu var.Anlamaya çalışıyorum.Merak ediyorum çevremdekileri gözlemliyorum.Kuşlara yem veren bir dede var bizim burada hanımı öldükten sonra içine kapandı mesela artık kuşlara yem vermiyor.Daha bir masumum sanırım.Bu zamana kadarki yaşadığım kötülüklere inat.Kedileri seviyorum mesela mükemmel hayvanlar onlar.Mesela ağızları dünyadaki en temiz ağızmış.Hatta peygamber s.a.v. kedinin ağzı değen bir sudan abdest bile almış ve demişki onlar dünyadaki en temiz ağza sahipler.Bilmiyorum neden bu kadar iyi bir gözlemci olduğumu belkide daha dikkat ediyorum artık çevremdekilere.Sonuçta insan da Allahın bir parçası ve onun yarattıklarındaki özellikleri daha dikkatli süzüyor.Bazen baykuşlara gıpta ediyorum o kadar kudretli mi olur bir hayvan gözlerini bir yere sabitliyor ve saatlerce bakabiliyor.Yaratılanlar içerisinde en şereflisi insan ama diğer yaratılanlar da o derece güzeller.Kahveyi seviyorum mesela güne kahvaltının ardından kahveyle başlıyorum.Ilık ılık içime işleyişi hoşuma gidiyor.Belki insanlarda bulamadığım o samimiyetsizliği bu düzen bozukluğunu kahvenin güzelliğinde buluyorum.İnsan bana göre her şeyden önce kendini sevmeli bunu bir kendine beğenmişlik olarak algılamayın lütfen çünkü kendini sevmeyen diğer bütün varlıkları sevemez.Üzgün bir mizaca sahip olsam da bu hayata tutunmaya çalışanlardanım ben.Ben benimle mutluyum.

Üst Alt