Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Motorlu çivi ile uzayan var mı?

Sagopa kajmer

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi motorlu çivi ile uzayan arkadaşımız varmı ? eğer varsa ve yazarsa çok memnun olurum.

Geçmiş olsun . Ben oldum motorlu çivi veya içerden sistem deniyor.
Sormak istediklerin merak ettiklerin konusun da yardımcı olmaya çalışıyım. Ben bir kere dışardan sistem bir kere de motorlu çivi ile oldum aradaki farkı çok iyi bilirim.

Konfor farkı muthiş çivi bacağımdayken bile yokmuş gibi 1 sene dolaştım , yatarken hiç bir sorun yok , duşta sorun yok , afedersin tuvalette bile sorun yok .Dışardan sistemde hepsi sıkıntı .
Ağrı durumu içerden sistemde çok dayanılmıycak ağrım olduğunu hatırlamıyorum , ama dışardan sistemde de çok olmadı ama 3 ayın 5 gecesi falan zor geçmişti .
takıldıktan 1 sene sonra çıkardılar.

İzmirde Dokuz eylül Üniversitesi Prf.Dr.Hasan HAVITCIOĞLU tarafından yapıldı ameliyatlarım. Çok iyi bir doktor dur. Çok uçuk rakamlarda almaz . İstanbulda 70.000 ler den bahsedilerken 30-35 veya sağlık durumuna göre sgk de bile halledebilirsin.

Bu mesajın benı o kadar çok rahatlattı ki anlatamam. gerçekten çok ama çok teşekkür ederim. özel den bir mesaj atıcam ilgilenırsen benı çok mutlu edersin. tekrar teşekkürler. ben izmirde oturuyorum. 9 eylül hastanesıne gitmek ıcın randevu alıcaktım fakat hasan havıtcıoğlunun çok uçuk para ıstedıgını söylediler kararımı değiştirmiştim. ama bu mesajın üzerine gidicem.

sizden çok yardım ve destek almam gerek.

yaşım 20 boyum 1.64 sol bacağım sağ bacağıma göre 2.5 cm kısa. boyum da kısa :) kemık uzatma ameliyatlarını çok araştırdım bana ek mantıklısı sizin de dediğiniz gibi motorlu çivi veya mekanik çivi de karar kıldım. 9 eylül hastanesıne sorunsuzca gidebilirim. yakınım da :) yıllardır bu konuyu araştırıyor dua ediyor ve hayallerını kuruyorum. çunkı yapmak ıstedıklerım boyum açısından kısıtlanıyor.

dediğim gibi sol bacagım 2.5 cm kısa. Kısa olan bacagımı 10 cm diğer bacağımı ise 7.5 cm uzatmak istiyorum. bu şek
ilde hem bacak eşitsizliğinden kurtulucam hemde bir boya kavuşacağım. motorlu veya mekanık çivide sizin kadar olmasada tecrubem vardır. bütcem ise 35 40 bin lira arasında dır. sizce bu bütceyle bu ameliyatı olabilirmiyim ? EĞER MESAJIMA KARSILIK VERIRSENIZ VE FACEBOOK DAN EKLERSENIZ BENI ÇOK MUTLU ETMIS OLURSUNUZ. TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.

LÜTFEN SENIN BOYUN NORMAL DEMEYİN :) İNANIN ÇOK KISA OLMASADA İNSANI ETKİLİYOR. HEM GÖNÜL İŞLERİ BAKIMINDAN HEMDE İNSANLARIN BAKIŞ AÇISI INSANI YIPRATMAYA YETEBİLİYOR.

Nöbetçi : size özel mesaj gonderemıyorum. lütfen gelen kutunuzdaki bir kaç mesajı silerseniz gönderebilirim.

nöbetçi birseyler sormak istiyorum yardımcı olursan sevınırım ameliyat oldun surec nedir nasıl oldu kac cm uzadın motorlu civi ile gundelık hayatına devam edıyomussun doğrumu nasıl oluyor anlatırmısın
Sagopa kajmer kaan kardes naptın sen ameliyat oldun mu_?

Slm arkadaşlar bacak uzatma ameliyatı olan varmı benim sag bacagım kısa uzatmam lazım motor çivisi yontemiyle olacam bu yontemle ameliyat olan varmı varsa beni bilgilendirirse sevinirim

Merhaba yere basabiliyor muydunuz lütfen yardımcı olun ben de gün aldım motorize çivi amaliyatı için

murat?

Geçmiş olsun yardımcı olur musunuz yöntem hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Üst Alt