Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MS hastaları ne ilaç kullanıyorsunuz. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

fatma1071

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Sevgili ms (multipl skleroz) hastası arkadaşlarım bende ms hastasıyım ve diğer arkadaşlarımın ne ilaç kullanıyorlar nasıllar memnunlar mı diye merak ettim ben ilacimdan memnun değilim değiştirmeyi düşünüyorum , ne tür tedaviler var kullananlardan bilgi edinebileceğimi düşündüm, paylaşım da bulunursanız sevinirim.

Merhaba bende MS hastasiyim 3 yıl betaferon kullandım hic menmun değildim 2 yıldır rebif44+zilobe kullanıyorum ve gayet menmunum .
sizede çok geçmiş olsun

:( ben 1 sene copaxone kullandım ondan memnun kalmadım ondan sonra rebif iğne kullandım 1 sene ağrı kesici bağımlısı yaptı onu da bırakmak zorunda kaldım şimdi 1 senedir gilenya hap kullanıyorum ama hiç memnun değilim değiştirmek istiyorum doktora gideceğim önümüzdeki haftalarda ama ilaçlar hakkın da bi fikrim yok korkuyorum :( yan etkilerinden. O dediğiniz rebif44 gün aşırı vurulan iğne mi ne gibi etkileri oluyor

Rebif44 kullaniyordum 2 ay boyunca zaten 4 ay once teshisim gerceklesti karaciger enzimlerim yuksek ciktigi icin birakmak zorunda kaldim 2 hafta sonra tekrar basliyacam ama ben cok memnunum bu ilactan bana hic yan etkisi olmadi

Üst Alt