Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MS hastasıyım, dengede durmakta zorlanıyorum ve gözüm kayıyor. Atak mı geçiriyorum?

hacer nihan

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba bi konuda bir şey sormak istiyorum ocak ayında atak geçirdim ve şübat ayında atağa benzer şeyler geciriyorum dengede duramıyorum ve sağ gozum çok fazla kayıyor şu an atak geçiriyor olabilirmiyim ve neden bu kadar sık atak geçiriyor olabilirim

GEçmiş olsun . en kısa zamanda hemen acilden giriş yaptırmalısın . ya da ılgınen bır dr var ıse norolojık muayenı yapıp mr isteyecektir . daha baslardasın sanırım LUTFEN gecıktırme sekeller kalıcı olur , ıs ısten gecmeden sakince en kotu bır uzmana gozukmenızde yarar var . en ıyısıde docent olabılır ugrasıcaktır cunku. dedıklerınız atak seyrınde gozukuyor . haftaya ertelemeyın hemen gıdın .

Son düzenleme:
Muhtemelen atak geçiriyorsunuz. Böyle durumlarda en acilinden doktorunuza gitmelisiniz. Tedavi için geç kalınmamalı. İnşallah ciddi değildir. Geçmiş olsun.

Üst Alt