Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Muhabbet-i Geyik -1-

A_GEYiK

Üye
Konular
52
Reaksiyonlar
0
[FONT=Verdana]Aynı anda iki işi bir arada yapamayan insanlar vardır. Mesela ben: [/FONT][FONT=Verdana]Sakız çiğnerken merdiven çıkamam ben, iyi de sakız çiğnemesem de çıkamıyorum ki. [/FONT]

[FONT=Verdana]Muhabbet esnasında konu şöyle bir yere gelir ve "Ben sol ayağımı oynatamıyorum." derim. Karşımdaki "Hani oynat bakayım" der. Oynamayan bir şeyin oynamamasını oynatmayarak göstermekten daha doğal ne olabilir? Hiç birşey yapmadan bir süre beklerim. "Oynatsana hadi!" Yahu sen bak saatlerce bak oynamıyor işte. [/FONT]

[FONT=Verdana]- Göz kırpamıyorum[/FONT]
[FONT=Verdana]- Kırp bakayım!(?)[/FONT]
[FONT=Verdana]- Bööö [/FONT]

[FONT=Verdana]Olmayan bir özelliğin olmadığını başka nasıl ispat edeceksin? [/FONT]

[FONT=Verdana]Asansörde çıkan adam taklidi yapılır hani, ben de özürlü insan taklidi yapıyorum. Hem de 27 yıldır. [/FONT]

[FONT=Verdana]Kalabalık bir caddede yürürken kendime yol açmak için "Çekilin özürlü geliyor!" diyerek çok bağırmışımdır. İnsanlar şaşkınlıkla arkalarına dönerek ambulansa yol verircesine yolu açmışlardır.[/FONT]

[FONT=Verdana]Zaten ileride Stand up yapmayı düşünüyordum, lakin ayakta fazla duramadığım için Sitdown up yapmayı düşünebilirim. [/FONT]

[FONT=Verdana]Biz özürlüler bir araya geldiğimizde şöyle yapsak: Kalabalığız ya, ve hepimiz de özürlüyüz. (Kalabalığız deyince de aklıma geldi. Eğer bizi dövmeye kalkarlarsa, baston ya da değnek kullanan arkadaşlar, bastonlarını farklı amaçlar için de kullanabilirler. ) Sağlam dediğimiz insanlardan bir kurban seçerek (Birden fazla da olabilir.) hep bir ağızdan "Aaa şuna bak ne tuhaf yürüyor." desek, acaba verecekleri tepki ne olurdu? Ne de olsa onlar bizlere göre çok tuhaf yürüyorlar değil mi?[/FONT]

[FONT=Verdana]Tu bi kontayd[/FONT]

:)

Bir gün sol ayağınızı elinizle oynatarak soruyu soranlara sürpriz yapın. Değişiklik olur.

;););) eline sağlık diicemde ödüm kopuyo ellerinde özürlüdür diye
yazın süper olmuş kışındA iyi olur inşallah :p
27 yıldır taklit yapıyorsunda yahu belkide özürlüsündür
yüreğine sağlık arkadaşım
saygılarımla

Son düzenleme:
Elimle sol ayağıma ulaşamıyorum ki total kalça protezinden dolayı.
Ödünüz kopmasın, en azından ikisi değil sadece biri özürlü.

ben çok beğendim bu yazınızı, müsadenizle paylaşmak istiyorum :)

Paylaşabilirsiniz.

Bu arada bu yazının bu kadar görüntülenmesine şaşırdım doğrusu, (1142 Görüntüleme) blog yazıları olarak en diplerde yer alıyor, kendi bloğumdan bulunup okunuyor desem Muhabbet-i Geyik 2 ve 3 neden bu kadar okunmuyor acaba? Siteye kayıtlı üyeler haricinde üye olmayanlar daha çok okuyor tahminimce, iyi de onlar bu yazıyı nasıl ve neden bulup okuyorlar acaba? Google babadan aranıp bulunacak özel bir kelime ya da bir cümle de yok, arandığında ilk sayfada yer alacak. Bir fikri olan varsa yorum istiyorum.

su olabilir annatımın akıcı insan merak ediyo ne annatıyor nurada diye

goolede aaratma konusuna gelirsek her sey babada baslar bence
sağol muhabbet için

2 Ayda yaklaşık 1000 tık, hala çözemedim, hadi bakalım. :)

Hangi geyik güzel? Başında "A_" olan mı yoksa "Muhabbet-i Geyik -1-" mi?

keyifli bir yazı o yüzden çok tıklanıyordur, halen gülüyorum:)))))

bi yazı ancak bukadar komik olabilir ya cok keyifli ([FONT=Verdana]Asansörde çıkan adam taklidi yapılır hani) böyle bi benzetme de ömrümün sonuna kadar aklıma gelmezdi heralde[/FONT]

Üst Alt