Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mum Alevi

Eshat

Aktif Üye
Konular
141
Reaksiyonlar
0
[SIZE=2]Mum Alevi
Sözler sussa da gönül konuşurmuş, gönül sustuğu zaman işte o zaman her şey boşmuş, bazen yüreğin akarcasına coşarmış, bir umudun seli bir hasretin özlemi insanı içten içe eritirmiş…

İnsanların anladığı dostluk kavramı menfaatlerle kesiştiği zaman, benim yüreğimdir işte o zaman susan, bir gülün yaprağıdır solan, bir tebessümün bitmesidir olan…[/SIZE] [SIZE=2]

Kime sitem ediyorsun ki diye sorarsan, değmezmiş siteme dahi yaşanan, o kadar açıkken olayları ortaya koyan, bir dostluktur beklide son bulan…[/SIZE] [SIZE=2]

Gecenin sessiz karanlığında yalnız kalmak, bütün duygularınla baş başa kendin olmak, bir gülü dalından hunharca kopartmak, bir yüreği koparırcasına parçalamak, her anı hüzünle yaşamakmış…[/SIZE] [SIZE=2]

Bir demek gül anlatır yaşanan duyguları kendi dilince, hayallere dalar gidersin kendi gönlünce, birde bakarsın uzaklara sessizce, işte o zaman bitmiştir her şey kendi kendince…[/SIZE] [SIZE=2]

Aşkı muhabbettir sevgiyi diri tutan, yüreklerde fırtınalar koparan, her lahzada bir fehvayı anlatan, ya bir damla su ol yüreği soğutan ya da bir mum alevi içini yakan… Ama ne olursan ol bir tebessümdür hayatı bütün yönüyle anlatan…[/SIZE] [SIZE=2]

Eshat[/SIZE]

kişi kendi değerini ortaya koyar hareketleriyle..değiyorsa karşındaki DOST olmaya ne olursa olsun her şeyiyle kucakla,yok değmezse insan sıfatına bile sokulmaya boşa zamanını YORMA....der....bu dostun burada ....

Kime dost dediysem, cehennemi yaşattı...
Kime dost dediysem, yüreğimi kanattı...

Düş kırıklıklarım canımı acıttı...
Tam da senin dediğin gibi Eshat...

Sözcüklerin sustuğu andı o an... Yüreğim kor ateşler gibi yandı... Tam da senin dediğin gibi...
Eridim, kavruldum...

Ne güzel anlatmışsın... Çıkarların kesistiği yerde dostlukların parçalanmasını... Yine ben de bugünlerde tam da dostluğa sitem ederken senin yazdıklarında dinlendim...

[SIZE=2]"Aşkı muhabbettir sevgiyi diri tutan, yüreklerde fırtınalar koparan, her lahzada bir fehvayı anlatan, ya bir damla su ol yüreği soğutan ya da bir mum alevi içini yakan… Ama ne olursan ol bir tebessümdür hayatı bütün yönüyle anlatan…"[/SIZE]

[SIZE=2]Ne güzel bir anlatım... Gerçekten de, bir tebessümdür herşeyi anlatan... [/SIZE]

[SIZE=2]Bu satırlarında kendimi buldum... Söylediklerinle dost oldum... Yüreğine ve kalemine sağlık... [/SIZE]

Üst Alt