Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mutlu olmanın yolu karşıdakini mutlu etmek sanıyordum..

ebru^_^

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Site yöneticisinin notu: Aşağıdaki içerik ALINTI olduğu için kısa süre içinde silinecek.

[-][SIZE="1"]
Mutlu olmanın yolu karşıdakini mutlu etmek sanıyordum..
Yanıldım, Çünkü ne kadar mutlu ettiysem, o kadar yalnız kaldım..Sevmek fedekarligi bilmektir, dürüst olmaktir, mücadele etmektir, birbirine güvenmektir dediler ben çookk güvendim ama üzülen taraf hep ben oldum demek ki bir insana hak ettiğinden fazla değer vermemek gerekiyomuş..[/SIZE][/-]

Mutlu Etmenin Kötü Tarafı Yanlız Kalmak Mı Dersin ?

Mutlu Etmenin Kötü Tarafı Yanlız Kalmak Mı Dersin ?

bilmem şans bence allah iyi kalpli insanları çekartmadı belikide karşıma ondan

evet ama yinede allh bizi iyilikten doğruluktan ayırmasınn

Amin Cümlemize Ama Bazı Şeyleri Yaparken Bazen İyimi Yapıyorum Kötümü Yapıyorum Diye Düşünmek gerekir Herkes Senin Gibi Benim Gibi İyi Düşünmez Sonuçta ,İnsan oğlu.

insan karşısındakini mutlu ettikçe mutlu olur, eğer senin mutlu ettiğin kişiler senin güzelliğini görmüyorsa, her şeye rağmen mutsuzluğu istiyorsa zorlamanın bir anlamı yoktur, onları mutsuzluklarıyla başbaşa bırakmak gerek. biz mutluluğumuzu kaybetmeyelim yeter. :):):9

artık kimseyle uğraşmak istemiyorum zaten bıraktım onlar ne yaparsa yapsınlarr beni ilgilendirmiyolar artık.

mutlu olmaya çalışmayın mutlu edin sizde onlarla mutlu kalın,aksi halde mutlu olmanın başka yolu yok yanlızke hiç yok.

Üst Alt