Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Müzekart kullananlar deneyimlerinizi yazar mısınız?

thinkpad

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
arkadaslar engelsiz muzekart denen, bize ozel muzekart kullananlar mutlaka vardir. merak ettigim soru su; bu muzekart'i kullanirken ekranda ne yaziyor? giriste ayri bi yerden mi giriyoruz? kimlik ibrazi istiyorlar mi? kullanim esnasinda neler oluyor bilgilendirir misiniz? (lutfen kullananlar yazsin)

Boyle bir kart hic duymadim varsa da ben bilmiyorum onun disinda engelli kartimla cok muze ve oren yeri gezdim hic ucret odemedim hatta Efes'te ki Yamac evler bolumune ayri bilet aliniyor ona biel vermedim yanimda 1 kisiyi de ucretsiz gezdirme hakkim var hep kullandim hic sorun yasamadik ne giris yeri ayriydi ne baska bir sey muzekarta gerek yok engelli kartiniz yetrrli

Engelli olmadan önce kullandım. Daha hesaplıya giriyor. Devlete ait müze, ören yeri gibi yerlerde para yerine kartını gösteriyorsun. Müzeyi geziyorsun başka bir değişik olan bir şey yok. Engelli isen engelli kartını gösterip geçiyorsun müze kartlık bir durumun biz engellilere söz konusu değil. Zaten ücretsiz geçiyoruz. Merak edilecek bir şeyi yok yani ! Kimlik ibrazına gerek yok zaten kimlik gibi bilgilerin yazıyor üstünde tıpkı engelli kartındaki gibi.

turnikeden gecerken ENGELLİ yazıyor mu yoksa normal vatandas gibi mi geciyorsunuz?

Üst Alt