Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ne verirsek onu alıyoruz

Ne_Mutlu

Aktif Üye
Konular
62
Reaksiyonlar
1
[FONT=Helvetica][FONT=inherit][FONT=inherit][FONT=inherit]Yaşadığım yerde iklim sert ve kış erkenden kendisini göstermekte.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Dolayısıyla kış kendini hissettirmeye başladığı günlerden itibaren [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Vücudumda bir çok şey yolunda gitmemeye başlamıştı.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Sıralamam gerekirse [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Sabah erken uyansam dahi kalkmak istemiyorum [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Bütün vücudum da ağrı hakim.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Her sabah sanki boynum tutulmuş gibi bir ağrı. [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Bi gün bileğim,[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Bi gün dizim,[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Bi gün omuzlarım tamamen kasılmış ve ağrıdan dolayı hareket etmek istemiyorum.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Gün içerisinde omuzlarımın düşüyor ve çok zaman vücudumu katlanmış halde buluyorum.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Bi gün kalçadan başlayıp bütün bacağıma vuran bir ağrı.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Vücudumda bütün kasların gergin olduğunu da hissediyorum.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Ayrıca kendimi şiş hissediyorum[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Çok zaman bu şişkinlik hali [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Sinir sistemimle beraber bütün vücudumu huzursuz etmeye yetiyor.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Eğer ki gün içerisinde birazcık da olsa ter atabilirsem bir nebze rahatlıyorum, aksi durumda sadece yatmak istiyorum.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Yatmak elbette sorunu gidermiyor.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]
Gün içerisinde [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Yeşil çay[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Beyaz çay[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Gün de bi fincan olmak şartı ile türk kahvesi içmeye özen gösteriyorum.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Akşamları eve gittiğim vakit[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Ağrıyan yerleri baz almak şartı ile eklemlerimi hareket ettiriyorum, kısmen faydasını görsem de afaki bir ilerleme kat edemedim.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Gayem ilaç tüketmeden, benden kaynaklı olan sorunları giderebilmek.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Lakin başarılı olduğum söylenemez.[/FONT][/FONT]

[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Soğuk ve stresten dolayı vücudumun kasıldığını düşündüğüm için doktor ve ilaç konusunu öteliyorum.[/FONT][/FONT]

[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Durumdan tamamen rahatsız olmaya başladığım vakit bu konuyu derinlemesine irdelemem gerektiğini, beni benden daha iyi kimsenin anlayamayacağını düşünerek araştırmaya başladım.[/FONT][/FONT]

[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Araştırmalarım sonucunda [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Vücut susuz kaldığı vakit kendisini ağrı ile belli ettiğini [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Her hangi bir ağrı hissi duyulursa, öncelikle bol su içerek ağırıyı gidermenin mümkün olacağı söylenmekte.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Ve ayrıca [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Vücut gün içerisinde ihtiyaç duyduğu [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Vitaminleri ve mineralleri karşılayamaz ise[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Var olanı tüketmeye başlarmış.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Düşünsenize [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Bi aşamadan sonra vücudunuz [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Sen beni dengeli beslemez, ihtiyaç duyduğum besinleri takviye etmez isen, ben seni kemirmeye başlarım diyor.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit]
[/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Şöyle bir düşünüyorum[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Ben vücuduma ne veriyorum ki ne bekliyorum?[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Yalan yok dengeli beslenmiyorum.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Dengeli beslenmem için yemek işinin benim kontrolümde olması lazım [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Maalesef bu işin başında olduğum sürece bu mümkün olmuyor.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Mecburiyetlerden dolayı da olsa kendimi ihmal ediyorum.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Ve vücudum buna tepki vermeye başladı.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Tüketmem gereken ama tüketmediğim besinleri takviye etmem gerekiyor.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]O vakit benim ek vitamin almam gerek.[/FONT][/FONT]

[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Bugün 3. günüm [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]2 gündür[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Omega 3[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]C vitamini [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]D vitamini [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Kalsiyum, magnezyum[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Sarımsak özü[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Almaya başladım.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Günde bir defa ve bol su ile alıyorum.

[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Bol su ile tüketmeliymişim ki [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Fazlalıklar idrar yoluyla dışarı atılabilmeliymiş.[/FONT][/FONT]

[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]2 günde ne değişti derseniz[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Valla çok şey değişti [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Biraz önce bahsettiğim rahatsızlıkların hiç biri ama hiç biri yok.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Ve şuan kendimi çok ama çok iyi hissediyorum.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]İki gündür de kendimi çok mutlu hissediyorum.

Anlıyorum ki
Vücudumuza da ne verirsek, onu alıyormuşuz.[/FONT][/FONT]

[FONT=inherit]
[/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Benim bu bulduğum çözüm [/FONT][/FONT]

[FONT=inherit][FONT=inherit]Sizce ne kadar doğru?[/FONT][/FONT]

[/FONT]
[/FONT]

Üst Alt