Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ne yaparsam hemen sıkılıyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Micro123

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
70
Ne yaparsam hemem sıkılıyorum
Eziyet gibi geliyor
Bu bir hastalık mı?
Depresyon için cipralex içiyorum

Mutlaka severek yaptığın bir şey vardır.. O'nu yap ..

Hayır yok
Yerimde duruyorum ve hiçbi şey yapasım yok
İçimden bişi yapmak gelmiyor

Twitter üyelik açtır ve son gelişmeleri takip et. Fanatik bir taraftar ol ve tuttuğun takım üyeleri sürekli takip et. Komedi vs. herşey Twitter da. Instagram ve facebook boş iş.

Kullandığın ilaç - iğneden kaynaklanıyor olmalı (akatizi) , akatizi için ilaçlar var .. Eğer akatzi için ilaç kullanmıyorsan , doktorunla görüşebilirsin.

Depresyonda sıkılma odaklanamama normal şeyler. Ben 1999 da ilk bilgisayarımı aldım ve oyun bağımlılığım başladı. 1 sene sonra oyun bile oynayamaz oldum bilgisayarda psikotik depresyonda. Hatta ekrana boş boş bakıyor müzikler klasör ünü bulamıyordum ama emin ol geçecek.

İnsanoğlu hava gibidir. Bazen açık olur, bazen kapalı olur, bazen yapmurlu , bazen karlı...

Yok ben hep fırtınalıyım diyorsan Kullanmış olduğum ilaçlarda yapıyor olabilir.

Hekiminize danışın daha sağlıklı bilgi alırınız.

derinlerine inmelisin bu hayatta elbet vardır yapmak yada olmak ıstedıgın birşey onu bulmalı ve tekrar heyecanlanmalısın.

ama soyle bı durum var eger kullandıgın ılac senı baskılıyorsa ona bısey dıyemem cunku basıma geldi bazı ılaclar hareket etmeyı zorlastırabılıyor

Üst Alt