Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Neden mutlu olamıyoruz?

blaid07

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
neden mutlu olamıyoruz diye çok düşünüyorum bazen demek ki sevmek yetmiyormuş en derinden...
aynı dili konuşmak da önemliymis,aynı şeyleri istemek gibi.bedenlerimizde bir olmalıymıs...benim kalbim senin için senin kalbin benim icin atmalıymış.
bütün olmak gerekliymiş bazen.ben baktıgımda sende bakmalıymışsın.
ben istedigimde sende istemeliymişsin.SEVMEK YETMiYORMUŞ BAZEN.

seven sevilmediyse ozaman işte en büyük acı ile karşılaşır insan

evet haklısınız.ama nedensizde sevebilirsiniz..sevgiden sevdiğinizden hirbirşey beklemeden bu size mutsuzluk versede..sevmek başlı başına bir mutluluktur zaten.ama kim istemezki iki ayrı beden debir can atan bi yürek olmayı...

Bazen fikirlerin uyuşmazlığı küçücük bir tartışmadan çıkan sorunlar da çiftler arasında sorun teşkil eden faktörlerden olmuştur...

Ben mutlu olmak için aynı olmak gerektiğini pek düşünmüyorum.Mutlu olmak için bence kendimiz olmak gerekiyor.

İsteklerimizle imkanlarımız,ulaşabileceklerimiz arasındaki uçurumun fazla derin olması mutluluk limanından uzaklaştırabiliyor ya da hiç yanaşamayabiliyorsunuz:confused:

minerva;bt9469' Alıntı:
İsteklerimizle imkanlarımız,ulaşabileceklerimiz arasındaki uçurumun fazla derin olması mutluluk limanından uzaklaştırabiliyor ya da hiç yanaşamayabiliyorsunuz:confused:
EVET HAKLISINIZ BELKİDE AMA İNSANOĞLU MUTLULUĞUN BİLE SONSUZLUĞUNU İSTER doyumsuzdur insan elindekinle mutlu olamaz asla,imkanlarımız doğrultusunda isteklerimiz yoktur hiç hep bir hayal deryasında yüzer..hatta elde ettiği mutluluğun farkında olmaz bazen,tabi giittikten kaybettikten sonra farkeder.bazen mutlu olmak için kendimiz değil bizden olunması istediğimiz kişi olmamız gerekiyor.ama insanoğlu kendisine sunulan ile mutlu olmasını bilmesi gerekiyor. unutmayalım belki bizim üzüntümüz bşkasınn hayali mutluluğu olabiliyor

Mesele tam da bu aslında bence... Ama kim mutsuz olmak ister ki?

52953a6abc4518bcaf0bc02eacebe41e.jpg

Üst Alt