Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

''nedensizlikler için de nedeni aramak'' alıntıdır.....

veli kaplan

Yeni Üye
Konular
55
Reaksiyonlar
1
Uzun belki ama çözüm için okumak gerekli... Umarım yardım edersiniz.
Yaklaşık 5 ay olmuştu aşkımız başlayalı, çok mutlu günlerimiz olmuştu, ondan önce bilmezdim sevgiyi hep geceleri dolaşır Ayın o eşsiz ışığında eve ağır adımlarla gelirdim.Sabahları okulda olurdum zaten fazla çıkmazdım sınıftan, anca arkadaşlar çay söylediğinde inerdim.

Daha sonra onunla tanıştım güler yüzünü görmek için herşeyi verirdim (şu an bile veririm) çok mutluydum şiir dahi olsa birbirimize hediye eder uzaktan bakıp iç çekerdim,bana bir ataç vermişti onu kolye yaptım hala onunla gezerim. Anlarsınızya karanlıktan çekip almıştı beni dönmek istemem asla geceye.

Sonra Sınav sonuçları geldi ben tercih yapmamıştım Müh. için yetmiyordu.O zekiydi öğretmenlik okuyor şimdi gitti çok uzaklara ama muhabbeti kesmedik, lakin benim hem işim oluyordu hemde imkanım olmuyordu bazen 5 dk gec cvp vereyim kızardı bana bende gönlünü almak için uğraşırdım kavgalarımız bile hoşuma giderdi.
Ben fazla üzülen birisi değilim çok ölü insan çok ölen insan gördüm hayatın acısını bilirim yani insanlar üzüldüklerinde saçma gelir bazen sakın kızmayın bana biliyorum haklı olan sizlersiniz üzüntü olmadan sevgi bulunmaz..
KPSS den sonra gidecekti Üniversiteye ben yanlış anlamışım önce eve gelicek eşyalarını alıp öyle gidecek çünkü sınava eşya ile girilmiyor. Meğerse annesiyle gelmiş ben o eve geldi diye otobüsle geldim çok üzülmüştüm o da ağlamıştı gitmeden önce görmek istiyordu beni veda edicektik birbirimize..Sonra gönlünü aldım 2 hafta hep mutlu msjlar atıyor bende halini hatırını soruyordum...

Ne oldu bilmiyorum çöktü gece üstüme msj hakkım kalmamıştı 1 gün sonra onu arayıp söyleyecektim akşam namazından çıktım koşar adım eve geldim birde ne göreyim telefonumda ondan gelen bir mesaj ''Bir şey yapmana gerek yok artık gücüm kalmadı söylemekten bıktım msj atmana da gerek yok çünkü ayrılmak istiyorum''...
O an nasıl bir duyguydu biliyormusunuz bıçaklandığım gece geldi aklıma ölmek istedim artık rüyalarımda ağlar oldum hiç bir zaman üzülmeyen ben şimdi konuşamaz oldum hatam neydi bilmiyorum siz anlarsınız yardım edin lütfen, neden kızar bir insan böylede sadece 1 dk da bitirir.

Valla kaç yaşında olduğunu bilmiyorum . Abimi diyeyim kardeşim mi. Sana şöyle söyleyeyim konuşucak başka birisini bulmuştur , senin ona karşı gösterdiğin hisler belkide onun için hiç birşey ifade etmiyordu. Etseydi eğer bu kadar basit bir şekilde konuşmayı kesmezdi . Gerçi bu şuan okuduğuma göre yaptığım yorum, tanımadığım için o kişiyi, hakkına girmek istemem. Senin yapacağın şey kendi yoluna gitmek bence, kendini üzme .

Üst Alt