Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nörojen mesane çocuk sahibi olmaya engel midir?

KIZIL ANKA

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar, foruma nasıl yazacağımı bilemediğim için affınıza sığınarak birşey danışmak iztiyorum. Nörojen mesane hastası olupta çocuğu olan varmıdır. Yada şöyle sorayım nörojen mesane hastalığı çocuk sahibi olmada engel midir? Saygılar

Merhaba Nörojen mesane hastasıyın 20 aylık bir kızım var..

Erkek açısından zaten bir sorun teşkil etmez.

Kadın içinse uzak doğu cadısı'nın yazdığı gibi, doğuma mani hiç bir yanı yok. Sadece, hamilelik dönemi biraz daha kontrollü ve sıkıntılı geçer diye tahmin ediyorum, o kadar...

Bende Nörojen Mesane hastasıyım... Hamileliğim gayet iyi geçti ama tabi kendime çok baktım dikkat ettim.. Hamileliğimin 7. ayına girene kadar çalıştım, araba sürdüm ama sonrasında kendimi dinlenmeye aldım.. Sezaryan ile doğum yapılacağından 2 hafta önce yaparız demişti doktor ama 3 hafta önce doğuma girmek zorunda kaldım.. nedeni de hamilelik zehirlenmesi erken teşhis.. tansiyonum hiç çıkmazdı doğuma yakın çıkınca hemen doktor doğuma karar verdi.. Allaha şükür şimdi 7 yaşında sonderece sağlıklı bir çocuğum var.. Allah isteyen herkese nasip etsin.. Anne olmak çok güzel.. Engelli olmak anne olmaya engel değil.. Öyle çok örnek var ki bildiğim bu konularda, anne olamaz diye düşündüğümüz çoğu arkadaşım anne oldu.. Sevgiler

Üst Alt