Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nörojen mesane ile ilgili doktor önerir misiniz?

RUÇAN

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaş benim sorunum su norezen mesane 2000 yılında ameliyat oldum yan tarafdan bagarısak yapara idrar ordan yapıyorum bunla ilgi bana ogrecegiz doktor varmı bulet çetinel hariç

Cerrahpaşa'daki ürologlar genelde iyidir...

Göbeğin altından TAK yolu mu açıldı sizde? Ne zaman yapıldı bu? Memnun musunuz? Mesanedeki aşırı kasılma sorunu mu yaşıyorsunuz?

Ayne dedıgınız gibi 200yılında yapıldı hiç bir sorun yok ama ben normal bir şekide yapmak istiyorum onun için ugraşıyorum. Benim bacaklarımda bir sorun yok yürümemde bir sorun yok bana iyi bir doktor bana doktor isim verebilirseniz sevirim zaten ben sizin yazdıklarınızı okudukdan sonra üye oldum ilk defa bir yere üye oldun

Evet tak çıkar yapıyorum ya eskisi göre iyi tabikide çok iyi derim

Size yaşadıklarımı anlatma gereği duydum yaklasık 1.5 senedir norojen mesaneyle uğraşıyorum ve gitmedğim doktor kalmadı ayriyetten obsesifim ve herşeyi kafama takarım .Gittiğim her doktor test sonuçları ve ürodinomi üroflow sonuçlarına bakarak nörojen mesane dedi. Ve ilaç tedavisine devam ettirdi. Ve gittiğim doktorlar iyi doktorlardır.Hastalığımın adı konmustu ve belli ilaç tedavileri yapılmıstı ama çoğu hastada oLduğu gibi bendede ilaçlar işer yaramadı.En son Prof. Dr. Bülent çetinele gitmeye karar verdim.İnsanların süper ürolog olarak tanımladığı kişi. Testlerde herşey belli olmasına rağmen bülent çetinel bizden bir ürodinami daha istedi. Her şey bu kısma kadar normal ama ürodinami ücretini duyunca şaşırıcaksınız .1milyara yakın ürodinami parası istendi.Bülent çetinele yapılan yorumlardan sonra okadar büyük umutlarla gitmiştimki hayal kırıklığına uğradım. Beyefendi birde eski yapılan ürodinami için o test sayılmaz benim yaptığım önemli dedi. Çünkü o bülent çetinelmiş.!! Ben bunu dier doktorlara hakaret gibi algıladım. Ayriyetten tum olanların para tuzağı olduğunu düşünüyorum . Kendisi hakkında olumsuz yorum yapma gereği duydum. Yaşadıklarım ve düşüncelerim bunlar.

Evet bende nişantasındakı muyanesi gitdigimde bana aynı seyi söyledi ama ben kabul etmedim şimdi cerrahpaşada oktay demirkıran diye dok varmı bide ona gitcem fikir almak için

adam artık aşmıs herseyi parasal düşünüyor benim testlerim tam olmasına rağmen 4 milyar masraf çıkardı. Bende bezmi aleme gidiyorum. Ürologları çok iyi ,bi gelişmE olursa haber ederim.

Ya prof doktora gitmiceksin ben bunu anladım op doktor doç doktarı giceksin bunda yeni olduiçin hırzlı oluyorlar

Üst Alt