Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nöropatik ağrılarda uzman, devlet hastanesinde görevli, nörolog öneriniz var mı?

Shifa71

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba. İstanbulda alanında uzman ilgili tavsiye edebileceğiniz devlet hastanesi nöroloji doktoru var mı? (Vücudumda gezen Nöropatik ağrılar çekiyorum emg'de temiz çıkıyor ağrılardan her günüm cehennem.)

Shifa71...öncelikle geçmiş olsun...ben 2017 temmuzunda beyin kanaması geçirdiğimden beri tüm kontrol tetkik rapor alım emeklilik vs..hep bakırköy mashar osmanda bulundum ve oranın norölog larını tavsiye ederim...geçirdiğim beyin kanamasına bağlı yaşadığım noröpati nedeni ile şu an 2 ilaç kullanıyorum bende,yanmalarım azaldı ama kolumdaki elektrik çarpması durumları devam ediyor halen..

Iyi günler benim babamda 10 nisanda beyin sapı kanaması geçirdi ve hâlâ yogunbakimda yatıyor solunum cihazından çıktı bilinç yok acaba sizde nasıl bir süre geçti bilgilendirebilirmisiniz

Üst Alt