Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nöroterapi uygulaması konusunda bilgi..?

PuFFiN

Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
0
arkadaslar bn annemin hastalığını arastırken nöroterapi diye bir uygulama varmış onu gördüm dr gazi osman paşa da annemin beyninde hasar olduğu için denge sağlıyamıyor sağlayamadığı için yürüyemiyor.bz gittik ama bize bir garanti veremdi ümraniyede oturuyoruz gidip gelmesi zor ve masraflı olduğu için yaptırmadık ...ama yaptıran varsa fayda gören yazsın lütfen ...

Benim rahatsizligimda boyle...Ben yatalak felan degilim ama denge mi saglayamıyorum yururken...Mutlaka bi smi vardir bu rahatsizligin ama...Gecmis olsun tekrardan...

sana dedikleri ne tam olarak dr tanısı :?annem su an tam yatalak deil ama önceden daha kötüydü kolu bacağı açldı uzun süre yoğun bakımda hareketsiz yattığı için ama beyindeki hasar zaman alıyor ...eğer ilgi gösterdiysen bir bak

beyindoktoru.com - Beynimiz

MS dige bir rahatsızlık bendeki...İyide olabiliyorsun kotude...Kısmet işi bu...Acilimi Multipl Skleros (MS)

ms i duydum anneminkine benziyor şekil olarak ama farklı sen bnce bir araştır nöroterapiye bak çünkü uygulama alanları arasında ms rahatsızlığıda var. anneme yaşamaz bile dediler 40 gün sonra gözünü açtı. solunum makinesinden kurtulmaz dediler kurtuldu .yavaş yavaş düzelmeler var bzde inanmakla oluyor bu işler inanırsan olur ben eminim annemde yürüyecek sen araştırmalara devam birşeyler bulursun belki seninki daha bilinen bir hastalık..

Friedreich Ataksisi (FA)'ye de bak istersen...Fiziksel anlamda MS gibi ama MS deil...Bilgilerin icin saol...Hayırlı geceler...Sabah 7 de kalkıyorum da..:)

Üst Alt