Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Odyometri Testime Bakabilir Misiniz? (Ameliyat öncesi/sonrası) Kulak Kemiği Ameliyatı

ligoras

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba,

Arkadaşlar çekiç, örs, üzengi kemiklerimden biri kırılmış travma ile ameliyat oldum, doktorum 30 db kazanmışız dedi. Odyometri testinde ise bunlar mevcut fakat ben hâlâ sağ kulak gibi duyamıyorum. % 100 başarı beklemem hata sanırım fakat yine de yorumlarınızı bekliyorum bu kağıtta yazanlar hakkında. Teşekkür ederim.

Ameliyat olduğum kulak Sol kulağım.

Ameliyat öncesi Odyometri testim:

lx8v1.jpg

Ameliyat Sonrası:
lx8wx.jpg

kirkbir kere masallah:) vallahi defalarcA KULAGIMDAN AMELIYATLAR OLDUM KAZANMAK NE KELIME KOKLEAR IMPLANTLA KULAKI KOKTEN KAYBETTIMA:( cok cok cok sanslisin dahada ne istersin ustelik sinrsel degil iletim tipi isitme kaybiniz var boyle bir kayip cok ileri bile olsa isitme cihazlarindan tam randiman alirsiniz hiiic korkmayin
gelelim obur saglam kulak gibi duymuyor dediginize 40 db kayipta pek yabana atilamaz hafif kategoriye girsede aman yatin kalkin allahin sevgili kulu oldugunuza sukredin

Maşallah kardeş sen bu testi bir kaç odyocu da daha yaptır.Şükret haline kardeişm çok iyi durumun sağlığına dikkat et.

şanslısın Allaha dua et.. ama benim bir üzüntüm var ben bu işte ilk test yaptırdığımda aynısıydı 20 miydi.. şimdi 90 za düştü!!! :(

Allah razı olsun arkadaşlar, hepinizi shukufe dahil az çok biliyorum forumda yazılarınızı okuyorum sık sık. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim daha önceki konumda da yardımcı olmuştunuz. Allah sağlık konusunda kimseye büyük dertler vermesin, gerçekten zor. Bacağımda, burnumda bir kaç ameliyat geçirdim. Maalesef kulağım gibi elimde olmayan sebeplerden dolayı. İnsan sağlığın kıymetini anlıyor. Şunu farkettim teknolojiyle beraber dünya çapında Tıpta da gelişmeler oluyor. İnşallah siz değerli arkadaşlar da gün geçtikçe daha iyi olursunuz. Ben bir süre daha hastanelerde koşuşturmaya devam. :)

Üst Alt