Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Oğlum daha 5 günlük. Sağ el parmaklarında gelişim sorunu tespit edildi..?

kameraman07

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar cumartesı sabah bır oğlum oldu onu ılk gördüğümde dünyalar benım olmustu takı ebe hanım sağ elını gösterene kadar ...
oğlumun sağ elınde baş parmak hariç diğer parmakları çok küçük gelişmemiş dedıler
sızden rıcam bu hastalıgın tedevısısın olup olmadığı konusunda bana yardım edebılır mısınız, doktor adı verebılır mısınız
onu acılen içinde bulunduğu durumdan kurtarmam lazım tedavısı var ise çünkü saktlığı sag elınde

lütfen bana yardımcı olun

Cerrahi yöntemlerle tabiki kısmen yada tamamen düzeltilmesi mümkündür diye düşünüyorum..
ama malum bir rahatsızlığın binbir çeşidi var..
bunu en iyi klinik ortamlarda yapılan testler sonucunda uzman bir doktor söyleyebilir..
bir estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı ile
en kısa zamanda görüşmenizi tavsiye ederim..

öncelikle hayırlı olsun.. daha sonrada geçmiş olsun..
umarım düzelir.. sağlığına kavuşur..

Gözünüz aydın öncelikle, bir doktora başvurmakta fayda var, bebeğiniz genel kontrolden geçmiş olur.

ilginizden dolayı teşekkur edrım hepinize çarsamba günü doktor kontrolü var bakalım doktor ne dıyecek hangi tedavi yöntemını belırleyecek sağolun teşekkurler hepinize

Bir el cerrahisi bölümüne götürmenizi tavsiye ederim

Merhaba, İlk Öncelikle çocuğunuz hayırlı ve uğurlu olsun. Hiç Panik yapmayın. İzmirde El Mikro cerrahi ve Travmatoloji hastanesi var. Ben 2004 senesinde orada ameliyat oldum. Türkiyede bunun üstüne hiçbir kurum ve hastane yoktur. Kısa adı Emot olarak geçer. Sizden ricam telefon ile arayıp derdinizi anlatın. ben o hastaneye yurt dışında hastaların geldiği bile gördüm. Mutlaka yardımcı olurlar. Ama pahalı bir yer bilginiz olsun. Allah şifa versin. Emot | Microcerrahi | Fizyoterapi
Adres: El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi 1418 Sokak no:14 35230 Kahramanlar - İzmir
Telefon : (0 232) 441 01 21 Fax : (0232) 441 16 44

gürkan kardeşim çok teşekkur edrım yardımlarından dolayı çok teşekkurler mınnettarım sana

Üst Alt