Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Öğretmenlikte il dışı tayini istiyorum. Takvim harici yapabilir miyim?

Konular
16
Reaksiyonlar
1
Merhaba , bulunduğum ilde 5 yılım . Antalya'dayim bazı sorunlar yaşadım beş yildir da halledemedim durumumu psikolojik olarak etkiledi (raporumda psikiyatri raporu) il dışı tayin düşünüyorum ama cesaret edemiyorum karar aşamasındayım. Yalova , İzmir gibi yerlere bakıyorum . Şuan tercihimi yapmazsam sonraki il dışını mi beklemem gerekiyor bilgi almak istedim teşekkürler

İl dışı isteğe bağlı yer değiştirmeler yapıldı diye biliyorum. Sanırım iptal hakkı verildi. 2. isteğe bağlı yer değiştirme olursa tercih yapabilirsiniz.Engeli öğretmenler için ayrı bir yönetmelik var mı bilmiyorum.

@Tomris_Hatunn,
Bilemiyorum.Normal il dışı tayin tercihleri 3-7 hazirandı. 11 Haziran'da açıklandı diye biliyorum. 7 Temmuz'a kadar ilişik kesilmediyse iptal hakkı verilmiş. Belki 2.atama olabilir. MEB'in sayfasını takip edin. Engelli öğretmen mazeret tayin inden yararlan anılıyor mu bilgim yok bir araştırın isterseniz.

Üst Alt