Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Omurilik hasarında cinsel ilişki esnasında zevk alınabilir mi?

İlay12

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkdslar ben meningoselim belden aşa hisyok. İlişki esnasında yani kilitorisi dokununca yüzeysel tende his yok bu bnm ilişki esnasında zevk almica mı mı gösterir bana yardımcı olurmusunuz

Dokunma hissi olmadığından o bağlamda bir zevk de hissedilmez. Ama bu ilişkiden zevk alınmadığı anlamına gelmez. Bunu yaşadıkça göreceksin zaten. Aslolan -engelli ya da değil fark etmeksizin- partnerler arasındaki uyumdur. Tadını çıkarta çıkarta, birbirinizi tanıya tanıya sevişmenin keyfini de arttıracaksınız.
Bu esnada en önemli konu şüphesiz hastalık ve hamilelik konusunda korunmayı ihmal etmemek. Aman dikkat.

önemli konu şüphesiz hastalık ve hamilelik konusunda korunmayı ihmal etmemek. Aman dikkat.
Aynen doğru söylemiş oturan boğa %98 engelli bi of li olarak yazıyorum maalesef yaşadıkça öğreniyorsun bu olay erkekte biraz daha zor çünkü doğası gereği boşalmaktan başka bi haz duymayan bi varlık olarak cinselliği zevke dönüştürmek daha zor oluyor ama isteyince oluyor

Bu konuda induklenmis kök hücre en iyisi diye biliyorum yapan yer arıyorum hem pelvik bölge hedef için hem tüm vücut omurilikteki beyincikteki sorunlar için eksozom var svf var da hiçbiri ipcell induklenmis gibi ileri düzey değil duruyor deneyen oldu mu böyle sorunlar için yapan yer ve bütçe bilgisi lazım ortalama

Nasıl yani şimdi ben orayı hiç hissetmiyorum hiç zevk almayacağım mı anlayamadım oturan boğa

Evet ilişki yaşıyorsun partnerin zevk alıyor fakat siz o kadar olmuyorsunuz.tipki bir rahimi alınan bayanlarda öyle oluyormus.

@İlay12,

Hayır, dünya üzerinde hiç bir canlı yoktur ki sevişmekten keyif almasın. Tabii ki sen de alacaksın.denediğinde göreceksin bunu…

@İlay12,

cancağzım, beden senin bedenin, en yakın olan da sensin. Dilediğin zaman dokun, ne hissettirdiğini anla. Ama bir partnerle olduğunda işler başka olur, bunu da unutma.

@İlay12, Kendini tatmin konusunda haklısın pekte bişey bekleme his olmadığı için ruhu uyarmak gerek bizim gibilerin hazzı için onun içinde mutlaka partner olmalı

Herhangi bir sorunu olmayıp da orgazm olamayan birçok kadın var. Bu işler biraz da tecrübeyle ve vücudunu tanımakla önemli. Olaya sadece vajinal bölge ile bakmamak lazım.

Üst Alt