Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Omurilik kopmasinda iyilesme ihtimali vrmi?Süreç nasl işliyor?lutfen blgilerinizi pay

merve unar

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba iyi gunler arkadaslar,
Annem 1 ay kadar önce trafik kazası geçirdi ve beli kırıldı doktor kırık icin parçalı kırık dedi doktora durumunu sordugumda omurilik kopmus butun sinirler kopuk dedi. Ameliyatla omurgalari vidaladık arada belki uyuşuk sinirler vardir zamanla uyanırlar allahtan umut kesilmez dedi. Forumda biraz arastirma yaptim ama tam bi cevap bulamadim sorularima sizden ricam en ufak bi fikir ya da bilginiz varsa benimle paylasmaniz cok cikmazdayim anneme yuriceksin elbette diyorum ama buna ben inanmiyorum. Belden aşağısını hissetmiyo. Annem daha 42 yasinda. Sizce doktor bize umutsuzluga suruklenmeyelim diye mi boyle dedi hic boyle bi durumda yuriyebilen oldumu da bu duruma benzer bi durumla karsi karsiya kalan bi arkadas taniyormusunuz ben bu sene üniversiteyi kazandim ama dondurdum bu durumdan ötürü. Lutfen rica ediyorum en ufak bi bilginiz varsa paylaşın benimle. Cevabınızı bekliyorum..

Üst Alt