Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ön Yargıyla Kişileri Tanımadan Yorum Yapmayın !!!

kronikkronik

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Sadece Rahatsızlığım Psikolojik Değil. Kalp Ana Damar Aort Damarı Genişlemesi Sınırda. Yırtılırsa Ölüm Var Kesin. Yani İçimde Saatli Bomba Taşıyorum Öyle düşünün... Ayrıca 18 Yaşına Kadar Yetiştirme Yurtlarında Büyüdüm. Çocukluk, Gençlik Yıllarım 80 Kişiyle Çok Zor Geçti. Çocukluk Yıllarımı Tanımadığım Yurt Çalışanı Bayanlarına Anne, Çalışan Erkek Personeline İse Baba Demekle Geçti Hayatım... Tanımadığım Anne Dediğim İnsanlar Kafama Tas Vurarak Kaynar Sularla Banyo Ettirdiler. Tırnaklarımı Dibinden Keserek, Kanatarak Büyüttüler. Dayakla Büyütüldüm Anlayacağınız... İnsanları Tanımadan Ön Yargılı Yorum Yapmayın... İnanın Bana Psikopat Biri Olmadığım İçin Allah'a Şükür Ediyorum. Allah Özüme Sabır Vermiş Çok Şükür. Ama ve Ancak Psikolojik Durumumun Son Hali Kronik... Neyse Boş Verin... Kimse Beni Anlamıyor Zaten. İlginiz İçin Teşekkür Ederim...

Üst Alt