Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖNEMLİ: Artık TV Ekranlarındayız / Önerilerinizi bekliyorum

Erat

Yeni Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Önerilerinizi bekliyorum

Farklı ve alanında ilk olacağını düşündüğüm yeni bir proje üzerinde çalışıyorum,
Televizyon ekranlarında engelliler ile ilgili program taslaklarını bitirdim sayılır.
İçeriği hangi kanalda yayınlacağı konusunda çok fazla detay veremeyeceğim. İlerleyen günlerde netleşmeye başlayacaktır programın içeriği.

Bu konuda eksiksiz ve mükemmel bir içerik olabilmesi için sizin önerilerinizi bekliyorum.

İzleyici olarak sizin için hazırlamayı planladığımız programın içeriğin de neler olmalı?
Hangi konular öncelikli olmalı?
Programın formatı Eğitim, kültür sanat, sosyal sorunlar, eğlence v.b. hangisi yada hangileri ağırlıkta olmalı?
Bu programda ne daha çok ilginizi çeker?
Siz bu konuda ne yapabilirsiniz?

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum :)

Eğlence olabilir yada dizi olabilir.. hiç bir filmde engelli oyucu görmedim ben yada dizilerde tanılmış bir oyuncu Olabilir

Öncelikle konunun kesinlikle forum içinde açılması gerektiğine inanıyorum. Açıldıysa ve ben görmediysem o benim ayıbımdır. :)
Konu eğitim olacaksa özellikle okul tanıtımları olmasını dilerdim. Okullarda ne gibi hizmetler veriliyor merak ediyorum.
STK'ları merak ediyorum. Çalışmalarını, projelerini, özellikle savunu çalışmalarını. Yalnız bayık bir anlatım ve övgü düzülmüş programlar olmamalı.
Kültür sanat olacaksa bol dolaşmalı olmalı. Hem erişim sorunlarına ve sorunsuzluklarına değinmeli hem de bizlere konserlerden sergilerden görüntüler vermeli.

Programın engellileri ilgilendirdiği kadar engelli olmayanları da ekran karşısına oturtması gerekir.

Üst Alt