Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖNEMLİ DUYURU= İzninizi istiyorum

celal1973

Yeni Üye
Konular
462
Reaksiyonlar
0
1[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][h=1][FONT=Arial]ÖNEMLİ DUYURU= İzniniziistiyorum[/FONT][/h][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Merhabadeğerli dostlarım,[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Öncelikle baştansöylemek istiyorum. Bir müddet sizden izin istiyorum, bu sürede yeni yazıyayınlamayacağım. Hatta Facebook sayfamı da dondurdum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Bu süre üçayda olur, altı ayda… Hatta bir yıl bile olabilir. Nedeni şu;[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Ben hayathikayemi geniş bir şekilde yazmak istiyorum. Aslında zaten 3-4 aydır yazıyorumfakat… [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Fakatyazılar, mailler, facebook, internet epey meşgul ediyor, odaklanamıyorum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Buyazıları yazmak, düzenlemek, konuyla ilgili resimler bulmak bir günümü alıyornerdeyse. Haftada iki yazı olduğuna göre, iki gün meşgul ediyor demektir. [/FONT][FONT=Times New Roman]Şu an 288 yazı yayındadır. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Tabi kitapyazmasaydım, bu uğraşla vakit nasıl geçiyor, anlamıyordum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Sevdiğimyazılar blog sayfamda da günde 4-5 yazı yayınlıyorum. Ama bu yazılar bana hazırgeliyor sanmayın. Epey bi araştırıyorum, tek tek okuyorum ve… [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Ve bunlarıkopyalayıp düzenleyerek taslaklar halinde kaydediyorum. Bunları hazırlamak vehergün yayınlamak saatlerimi alıyor. Ayrıca bunları 250 kişiye emaillegönderiyorum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Yani,bütün bunlarla beraber kitap yazmak epey zor, takdir edersiniz… Geçenlerde birradyoda dinlediğim yazar İskender Pala gibi yapmak niyetindeyim. Demişti ki: [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]“Ben birromana başladığım zaman dünyayla irtibatımı keserim, günlerce evden çıkmadanyazarım. Hatta romanda anlatacağım mekanlara gider, biraz kalırım, o havayıkoklar, hissederim.” [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Biliyorum,blog sayfanda “Hayatımı Anlattığım Kitabım” linkinde kitabın var, dediniz. Aslındazaten işte bu kitabı genişletiyorum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Biyografi olarakyazdığım için kimse okumuyor çünkü. Acizane hayat öykümü bir minik romantadında yazıyorum. İnşallah beğeneceksiniz. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Allah’ınizniyle biraz kurguda katarak hikayeleştiriyorum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Kitabı nasıl ve neden yazdığımı kitabı okuduğunuzda satıraralarında keşfedeceksiniz. [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Anlatılacaklar tümüyle yaşanmıştır, fakat sıkılmadan okunsun diyebelki % 5’i kurgudur. [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Yaşadığım hayat serüvenimin özeti şudur : “Hasta olduğumu,hayallerle geçmiş ondokuz yılın sonunda öğrenmem. Ve yıllardır aradığımiçimdeki o özlemi bulmam... ”[/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Bütünkonsantremi bu kitapta yoğunlaştırmak için bir müddet izninizi istiyorum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Acelen ne,daha gençsin, dediniz. Friedrich Ataksisi hastalığım sürekli ilerliyor. Ölüm saatigizli olduğu için her saniye olabilir. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Geçtiğimizaylarda birşeyi kafaya fazla taktım, çok üzüldüm, vücudum buz gibi oldu, öyletuhaf oldum ki, ölecem sandım. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Sanırımkalp spazmı geçirdim. Zaten FA ve Şeker hastasıyım, ölüm ansızın gelebilir. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Bu yüzdenkitabı bitirene kadar bir müddet sanal dünyada olmayacağım. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Hakkınızıhelal edin. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Banasormanıza gerek, zaten benim hakkım varsa herkese helaldir. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"][SIZE=3]CelalinPenceresinden[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Üst Alt