Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Osteonekroz tedavisi ile ilgili deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

tahirç

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba..önce herkeze geçmişler olsun ve sağlıklar dilerim..benim(57 yaş) eşim 2 yıl önce kalça femur başı kemiğini düşerek kırmıştı.yaklaşık 3 aydır ağrı ve yürüme zorluğu başlayınca,çekilen tomo da oraya uygulanan 3 adet vidaların iç kısmından çürüme başladığı ortaya çıkı.tabii doktor değnekle idare edin diyerek bunu bizden belki de sakladı ve ve bu hstalığı sonradan öğrenmiş olduk.. Ve arayış içersine girdik ve eski tarihli de olsa burdaki mesajları okuduk..ostokin ya da başka ilaçlar ya da tedavi konusunda bilgilendirilmek istiyoruz..yardımcı olur musunuz lütfen saygılar.02.07.2018

13 yıldır bu hastalıkla mücadele ediyorum malesef hiç bi sonuç alamadım 1 yıldır akapunktur ile ağrılarımda hafifleme oldu. ve nihayet 2 aydı.r yüzmeye başlayabildim. ölsürmede süründürüyor ağrılarını çeken bilir sadece. geçmiş olsun.

Üst Alt