Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Otizm'de Gaps diyeti deneyimleri..?

1806

Üye
Konular
58
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar resimde eklemek isterdim ama beceremedim.kitabin kapağının resmini ekliycektim.kitabin adi internette aramaniz için gaps diyeti.sadece otizm değil şizofreni disleksi vs.yazarı hem nöroloji hem de beslenme uzmaniymis.biz başladık insallah Çocuğumun vesilesi bu olurda yavrum sağlığına kavuşur.herkesin araştırmasını tavsiye ederim.bu diyeti yapan arkadaşlardan varsa sitede paylasirlarsa yeni başlayanlar içinde yol gösterici olur.saglicakla kalın.

Otizm i bilmiyorum da şizofreni nin diyet ile düzeldiğini ilk defa senden duyuyorum.

Allah(c.c) kimsenin başına vermesinde istatiklere gore 80 de 1 otistik varmış ama kimseyle özel eğitim dışında diyalog kuramiyom.nerde bu ebeveynler.

Benim nacizane kendi tespitin kitabi destekler nitelikte çünkü beslenme alışkanlığınimiz hep katkılı ve hormonlu 4 yildir özel eğitime gidiyoruz.hep iç anadolunun insani doğuda ve köyde yasayan kardeşlerimiz beslenme olarak hep katkısız beslendikleri için onlardan ya bir yada iki kişi gördüm.
inşallah hastada olmazlar çünkü otizmlilerin büyük çoğunluğu yasam boyunca birine bağlı kalacaklar.Türkiye giderek engelli oluyor pilanli yapilan birşey bence duyduğum 80/1 otizm her yıl 5000 omurilik felçli çocuk doguyormus bunlar bildiklerim bilmediklerimle hemen hemen yari yariya devletin ilgilenmesi lazim.Allah yardımcımız olsun.

Iyi gunler.ben ozel egitim otizm sinifi öğretmeniyim
Gaps cok etkili bir diyet.Deneyerek tahlil ettim kendimde denedim inanın cocuklara uygulamadan once bende denemek istedim ve zihin gelisimleri pozitif yönde etkileniyor.detayli bilgi icin bana ulaşabilirsiniz.

Gaps diyeti karataya benzer diyet sağlık için iyi bisüre sonra sıkıyor

Gapsla karatay benziyor

Üst Alt