Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Oturarak Üroflow testini yapan devlet hastanesi bilen var mı?

hendes

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bazı hastalar ayakta idrar yapmakta zorlanırlar (zannedersem bacak kasları veya genel olarak kasları gergin olduğundan, veya başka nedenlerden).

Labaratuvarlar olarak biliyorum, hatta SGK ile anlaşması olanlardan, fakat bana testte SGK geçmez dediler. Onun için "oturarak üroflow" tertibatına sahip devlet hastanesi arıyorum, İstanbul'da.

İlginiz için teşekkür ederim...

SGK anlaşması nasıl bazı testlerde hiç geçmiyor anlamıyorum(belli yüzdesine bile saymıyorlar).

Biri bana bunun "düzenleme boşluğu" olduğunu söylesin.. Çünkü özel işletme atıyorum 80 liralık testin 40'ının devletten 40'ının peşin verilmesine elbette razı olurdu.

Fakat SGK daki güncel yolsuzluklar oradakilerin bazılarının kafalarını başkaları için yeterince yormadıklarını düşündürüyor... Halbuki memurun diğer bir tanımı "kafasını başkaları için yoran" demektir...

Üst Alt