Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖTV muafiyetli araç alırken kasko işlemleri ve banka kredisi sorunu?

almn

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
herkese selam %95 engelli raporuyla kardeşim adına bir araç almak istiyoruz ruhsat kardeşimin adına oldugundan bankalardan araç kredisi alamayacagımız söyleniyor bilgisi olan varmı??

ayrıca bu araci kardeşim kullanamayacagı için sadece benim kullanacagıma dair noterden taahhütname alırsak 5 yıllık kendime ait kaskomun indirimlerini bu araç üzerinden devam ettirebilir miyim????

teşekkür ederim selda iyi geceler

Ya kardeşim banada öyle söylediler ama onu pek aslı astarı yok. Ben çalışıyorum Kamu sektöründe bankaya dedim ki durum bundan ibaret. Siz bana kredi verecek msiinzi Aman efendim ne demek tabiki veririz diyorlar zaten adamlarin işi bu.
Ama ben Maaşımı aldığım bankadan kullanacağım. krediyi
Noter işini banada söylediler ama henüz nedir ne isterler bilmiyorum ama elbet inş oda başımmızdan gececek o zaman mutlaka yazrım.
Kardeş Eğer kardeşiniz çalışmıyorsa Emekli yada memur kefille veriyorlar Örneği iş BANKASI ve arabayı rehin alıyorlar o zaman sorun olmuyor.
sevgier
TayTIS

Üst Alt