Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Parkinson Hastalığı ile ilgili hastane/doktor tavsiyeleriniz..?

Bikem

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Hayirli Aksamlar Arkadaslar.
Ben Almanyadan katiliyorum. Sitenizi Google üzeri buldum.
Kisadan konuya gireyim. Benim Annem 6 Yildir Parkinson hastasi. Türkiyede tavsiye edebileceginiz Hastane veya Doktor varmi ? Cünkü simdiye kadar gittigi Doktor ve Hastanelerden pek bir fayda göremedi, hatta durumu dahada kötüye gitmekte suan. Eger bu konu hakkinda bilgisi olan var ise cevap yazarsa cok sevinirim. Vereceginiz bilgilere dayanarak Almanyadan Türkiyeye gelecem. Inaniyorumki sizlerde beni en iyi yerlere yönlendireceksiniz.

Konuyu dogru yere actimmi bilmiyorum cünkü yeni katildim araniza. Eger yanlis yere actiysam konuyu Özür Dilerim.

Sayın Bikem, siteye yeni üye olduğum için mesajınızı yeni gördüm.. Eğer sorunuzla ilgili bilgi ihtiyacınız devam ediyorsa bu konuda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum..

[Site yöneticinin notu: Bu sitede sorulara email ile değil forumlar aracılığıyla yanıt verilmesini tercih ediyoruz. Böylece soru-cevaplardan herkes yararlanabiliyor... Bu nedenle burada yer alan email adresi yönetici tarafından silinmiştir]

Parkinson Konusunda bir Otorite Kabul Edilen Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi. Prof. Dr. Bülent ELİBOL'u Tavsiye ederim.
Nihayetinde bana teşhis koyarak ilaçlar ile ayağa kaldıran da kendisidir.
Ancak Randevu almak zor. Her ilden gelen hastası var..

Geçmiş olsun dileklerimle

Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi. Prof. Dr.Ersin TAN
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Prof.Dr.Hülya APAYDIN, Sibel ERTAN,Sibel ÖZEKMEKÇİ
Prof. Dr. Meltem Demirkıran
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı

Prof. Dr. Murat Emre
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı
Prof. Dr. Ayşe Bora Tokçaer
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı
Parkinson Hastalığında etkili bu doktorlar gibi nice doktorlar vardır.Bende friedreich ataksisi hastasıyım.Parkinson hastalığı grubunda olan Hareket hastalığı.
Geçmiş olsun dileklerimle

Üst Alt