Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

PEV sekeli mi polio sekeli mi doktorlar karar veremiyor..?

furkan-)

Üye
Konular
61
Reaksiyonlar
0
Ortapediye gidiyorum pev sekeli teşhisi alıyorum ama nörolojiye gidiyorum polio sekeli teşhisi alıyorum ikisinin arasında ne fark var arkadaşlar.yorum atın.

Geçmiş olsun sen iyi bir doktora git bence kendi dalında uzman bir doktora gitmelisin istersen sana ist de çok iyi bir doktor ismi soyleyebilirim

İstanbulda doktor hacı kutlu var özel doktor kardeşim başka doktora gitme buna git allah razı olsun hocamdan

İnternetten araştır bak

norölojı bakar sorun bulamazsa psıkolojıktır sorun stres gibi . benim de ayak tabanları kızgın kuma basar gibiydi psikolojik çıktı emekli oldum

Bende de aynı sorun vardı bir çok Dr gittim. En son nöroloji teşhis koydu. Huzursuz ayak sendromu. Ayak sinirleri için ilaç verdi, en azından rahatlatsin diye ama hiç bir ise yaramadı. Sonra başka nöroloji yede gittim ama boş. Varsa bir çaresi uygulayip rahatlayan söylesin bizde uygulariz

@zeydtalha
kardeş ayaklarda yanma ateşlenme tamamen kolestoral dan kaynaklanıyor şekerde olabilir

Seker yok tüm tahliller temiz çıktı hıc bir sorum çıkmadı. En son huzursuz ayak sendromu dediler

Üst Alt