Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Photoshop Dersi...

hodbin

Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
Bilin bakalım bu ses kimin :)

merhaba Photoshop ta yüz nakli yüz değiştirme kenjori bu dersi bu çalışmayı çok isitorum resimli detaylı yapabilrmsiniz

Aha Hodbin!

Youtube kanalın var ha. Diğer video'ların da bir kısmına baktım, bir tane daha Star Wars jeneriği yakaladım (sevgilim isimli çalışma):D.

Bu arada "muptedi" nick'i beni çeşitli yerlere yönlendirmedi değil; Cemil Meriç, Hodgam, TGRT- Bizim Ev vs. vs.:D

Ayrıca sesin beni hayal kırıklığına uğrattı. Yo hayır, bahsettiğim şey sesinin iyi ya da kötü olması değil, daha "enerjik" bir ses bekliyordum açıkçası...:D

Neyse Hodgam kendine iyi bak, adamımsın:D.

Hocam ders veriyorsun ama dışarı taşan saç rengini nasıl düzeltebileceğimizi anlatmıyorsun oldu mu ya şimdi...:D Siz daha dikkatli olun taşırmayın da diyorsun.. Nasıl dikkatli olucaz mesela? Hiçbirşey bilmiyoruz ki bu konuda..:)

Öğret bize bu işi hocam..:) Ben en çok saç "modeli" değiştirmeyi öğrenmek istiyorum kendi resmim üzerinde deneyeceğim. kestirmek istediğim saçım için bir modele karar vermem lazım da o yüzden.. Var mı böyle birşey? Varsa nasıl oluyor?:rolleyes:

begum, Havva vuu

Beni beklemeyin, o bir hevesti :)

Bırakalı çok oldu. Videoyu şenlik olsun diye ekledim. Ayrıca Havva vuu boyanın nasıl silineceğini göstermişim, bunu taşan yerlerde kullanmanda bir sakınca yok:) eğer resmi büyütürsen ve biraz da ufak bir fırça kullanırsan, işin uzar ama taşma azalır :)

Hocam öğretmeyeceksin yani bize bu işi öyle mi?:) Bildiklerini kendine saklayacaksın yani, bizimle paylaşmayacaksın haa..:) Bu resmen bencilliktir.. Kınıyorum!...:D

neler oluyor burada ben hiç bir şey göremiyorum kör oldum:)

Havva vuu

Böyle üzerime gelme, ben yıllarca "hayır" diyememek rahatsızlığından muzdariptim, ayağım kayar da aynı derde düşersem vay haliime:) hem anca bencilliğin tadına varıyorum:)

fate;bt5174' Alıntı:
neler oluyor burada ben hiç bir şey göremiyorum kör oldum:)
Bu, Youtube videoları bende gözükmüyor, demekse çare bulmak mümkündür sanırım :)

Ecstatica

“Kadın zekâsı korkutur mu” diye bir yazı yazmıştım. Özetle: erkeklerin, kendilerini tehdit etmeyecek, onları aşmayacak kadar kadın zekâsını hoş gördüklerini, çekici bulduklarını; ondan fazlasını rahatsız edici bulduklarını söylemiştim.

Hayran meselesinde de benzer bir durum geçerli sanırım:) Hayran da seni anlayacak, zaman zaman zorlayacak ama çözemeyecek… Kafasındaki şüpheler bir sis bulutu gibi senin etrafını saracak ve sana geniş bir hareket alanı verecek… Senin verdiğin bilgiyle yetinecek, bilgisiyle kuşatamayacak, hükmedemeyecek… Hâsılı: imajımın kontrolü elimde olsun isterim:) Beni tedbirli olmaya sevk ettin.

Diğer meselelere gelelim:

Muptedi acemilik yıllarımda kullandığım bir nickti. Anlamı: acemi.

Hodgam ve hodbin aynı manaya gelir: bencil. Karakterimi keşfettiğimden beri onları kullanıyorum:)

Cemil Meriç, hodbin’i anlama kılavuzundaki anahtar isimlerin başında gelir.

Ses meselesi: aslında aşağı yukarı hepsi aynı dönemde yapıldı ama evet o bahsettiğin video da nedense sesim biraz daha yılgın, ben de zaten pek beğenilmediği için ortalara çıkarmıyorum

Ben şakasına takılıyorum zaten sana ya...:) Hayır diyememek derdi bende de var..:) Bencil olmayı ben de istiyorum.. Bu yüzden anlıyorum seni..:)

evet youtobe videoları bende gözükmüyor çaresi var derken ne mesela:)

photoshop'tu da cs'sini unuttum, epey oldu yapalı. Şu anda pcmde kurulu da değil:)

Üst Alt