Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

PhyBack Nesyal Therapy ağrı ve yara tedavisi için kullanılan bir yöntemdir

utopik06

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
PhyBack Nesyal Therapy ağrı ve yara tedavisi için kullanılan bir elektroterapi yöntemidir.
Özellikle nöropati, ortopedik ağrılar, spor yaralanmaları konularında etkilidir.
Diabetik ayak ve nöropati, carpal tunnel sendromu, Burger Hastalığı gibi tedavi konusunda yetersiz kalınan durumlarda çok güzel sonuçlar elde edilmektedir.

Konu ile ilgili bilgi için sbalkanal@gmail.com adresine mail atabilir, 0541 319 41 23- 0505 319 41 24 numaralı telefonları araybilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim.

Site yönetiminin isteği doğrultusunda tedavi hakkında detaylı bilgi vermek istiyorum.

Elektrik uyarıları ile damar iç yüzeyinden VEGF adlı bir faktör salgılanmaktadır. Bu üzerinde milyon dolarlarca araştırma yapılıp etkinliği kanıtlanmış bir maddedir. Bunun etkisi ile lokal olarak damarlarda genişleme, kılcal damarlanmadan artış olmaktadır. Bu da o bölgeye daha çok kan dolayısı ile daha çok besin ve oksijen gelmesi demektir.
Birçok hastalığın sebebi zaten dokudaki oksijenlenmenin bozulmasıdır. Böylece iyileşme başlamaktadır.
Ayrıca PG I2 adlı madde salgılanmakta (inflamasyon ile mücadele), NO salınımı ile de ağrı ile mücadele yapılmaktadır.

Burada amacımız asla cihazı tanıtıp satmak değildir. Zaten cihaz 8.000 € değerinde olup kişisel kullanıma uygun değildir. İstediğimiz çaresiz hastalara yeni bir tedaviyi duyurmaktır. Sadece 1 tek ayağı kesilmekten kurtarabilsek herşeye değer.

Saygılarımla.

Kullanım Alanları;​

• Periferik Nöropatiler (Diyabetik nöropatiler, Carpal Tunnel Send. vs.)
  • Vaskülopatiler (Burger Hast., Raynaud Hast. vs.)
  • Ağrı Tedavisi (Lokal akut veya kronik vakalar ve spor yaralanmaları)
  • Yara ve Kırık İyileşmesi (Diyabetik ayak, pseudoartroz vs.)

Öncelikle bu sitede yazdığım mesajlara reklam ve tanıtım gözüyle bakmayan site yönetimine tekrar teşekkür ediyorum. Sizlerin duyarlı yaklaşımı sayesinde sitemizden bir arkadaşımız şifa buldu. Amacımız da buydu. Sadece 1 kişiyi bile çektiği sıkıntılardan kurtarsak bize yetecekti. Hexe06'nın ağrısız uyuduğu günlerini sizlerin sayesinde geri verdik. Nöropati gerçekten sıkıntılı ama artık çözümü olabilen bir hastalık. Fırsat verdiğinz için tekrar teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

Benim dayanılmaz agrı-kasılma-uyuşmalarım var.Acaba faydasını görürmüyüm?Uykudan yanınca belimd kaburgalarımda ve dizlerimde dayanılmaz ağrılar var.Gecen kış ocak ayında bu yuzden hastanede yattım ftr bölümünde.O zamanlar azalsada son 1-2 aydır eskisinden daha güçlü agrılar başladı.
Ben herediter sensorimotor polinöropati hastasıyım ve en ağır safhasındayım hiç yürüyemiyorum hastalıktan vucudum çok deforme oldu eğrilikler felan var.
Sizden bu tedavi hakkında bilgi almak istiyorum
man ve mail : dannnys@windowslive.com

İyileşme göstern arkadaşım kendinden bahsederse sevinirim benim ayak arılarım dayanılmaz fakat omuilik kopuk olduundan sinirlerden geliyo arı

Jim ben mi arkadasım?
Benım şuanda iyileşme durumum yok dayanılmaz agrıla var sanırım sinirel hasta oldugumdan bednımkide sinirlerden geliyormuş ve bu sinirsel agrıların gecmesi kolay değilmiş:)
Allah büyük hesey olabilidr
Senin omurilik nasıl kopuk oluyo ben belimdeki omurgada su parantez seklind "(" (sola dönük) arkadan içe doğru eğik,basık yani.

utopik06 merhaba ; benim bir yegenım var 23 yasında ve su anda ankara hastanesınde tedeavi gormekte. tedavi sonucları pek iç acıcı degıl her gun bıraz daha kotuye gıdıyor. tanı olarak cidp tanısı konuldu. sizin bahsettıgınız yontem ile yapmıs oldugunuz tedavinin bu tur hastalara ne gıbı bır faydası oluyor ve hıc bu hastalıkla ılgılı calısmanız oldumu ankarada nerdesınız.
cevaplarınızı beklıyorum .

Üst Alt