Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Polinoropati hastası olup da bitkisel ilaç tedavisi uygulayan oldu mu?

berdos27

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaşlar
ben bir polinoropati hastasıyım en son hacettepe üni.nöroloji servisinde muayane oldum.tıpben şu anda yapılabilecek bir tedavi şeklinin olmadığı söylendi.ve bana eğzersiz yapmamı önerdiler.
bende son günlerde tüm tv.lerde çıkan dr.ömer coşkun adlı herbaliste tlf açtım benden en son çektirdiğim emg raporumu fakslamamı ve doktor beye göstereceklerini söylediler.( ben Gaziantep'te oturuyorum ) 3 gün sonra beni aradılar ve 6 aylık bir kür tedavisi önerdiler açıksası çekindiğim için almadım acaba benim durumda olupda böyle tedaviden faydalanan ve pozitif anlamda sağlığına kavuşan varmıdır.paylaşırsanız sevinirim.

peki gerçekten bu hastalığakarşı bir tedavi edici şifalıkarışım var mı

sinir kendini yenileyemiyor. bu yüzden yıpranan sinir yıpranıyor ve öyle kalıyor. tıp bunun çaresini bulamadı bitkiler mi bulacak. hiçbir şeyin faydası yok. malesef öyle birşey yok. sadece geçici rahatlatır belki ama onuda zaten ilaçlarla alıyorsun. Çaresiz bir hastalık bu

Üst Alt