Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Polio sekeli tedavisi için doktor önerileri lütfen..?

Konular
11
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar merhaba ben sag bacak polio sekeli hastasıyım bacagımda 12 cm kısalık var ve güç yok elimi dizime destek alarak yürüyorum yaşım 34 bu yaşıma kadar büyük bir sorun yaşamamıştım ve hiçbir tedavi görmedim ama artık bacak beni taşımıyor az bir yol yürüyünce ayak bilegim ve dizim agrıyor.benim sizden ricam istanbulda ssk ve devlet hastanelerinde hangi hastanede ve hangi doktora gitmem gerekir.tavsiyelerinizi bekliyorum.bide ameliyat olduktan sonra rapor olayları nasıl oluyor benim raporum 40 acaba bu oranı ameliyattan sonra düşürüyorlarmı tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.herkese iyi günler.

yeni rapor almadığın sürece eski raporun geçerli sayılır. bende sağ bacak polio sekeli hastasıyım. bir defa rapor aldım. başka almam için gerek olmadı. o raporla işe girdim,özürlü kimlik kartı çıkarttım. indirimlerden de yararlanıyorum. ben 3 yaşından beri 3 defa ameliyat oldum. ankarada şu anda iyi durumdayım çok şükür.

balta limanında iyi bi doktur vardı ama adını unuttum istanbul nişantaşında muayenesi vardı.amerikan hastanesinin orda..aklıma gelirse yazarım

bende aynı durumdaydım fakat şu anda normal bir insandan farkım yok.gerçi ben en son ameliyatımı 2005 te olmuştum.şu an 36 yaşındayım.adam işinin uzmanı ama biraz para göz tabiki.adı tuğrul berkel gsm 0532 276 91 94.
eğer ölmedi yaşıyorsa çok iyi bir doktor.yeri istanbul kadıköy.
benimde % 40 raporum var.

Poliosekeli hangi bransta dr muayne ediyor eskiden ortopedi bakiyordu halen boylemi

Selam arkadaşlar başka doktor aramayın istanbul da sayın hacı kutlu var çok iyi bir doktor felç hastası olan 2 ayağındaki doktor yürütmüş özel muayenesi var google den arayın ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz ayak kisaligi boy uzatma ameliyatları yapıyor yürürken elini dizine koyarak destek alan yürümekte zorluk çeken arkadaşlar gerçekten çok iyi bir doktor ben ameliyat oldum allah a şükür olsun iyiyim

Kanedyen kullaniyorum ayagimi kaldirirken yere surtme basladi bazen dusme tehlikesi oluyor hastahaneye gidicegim hangi dr sira almam lazim ortopedimi yoksa baska bir bolumemi?

ahmetkartal63

merhaba

bu doktorla nasıl iletişime geçerim benimde sağ bacak polio sekeli elimi dizime tutarak yürüyorum birde ücreti ne kadar bu doktorun ssk falan geçerli mi

Geçmiş olsun kardeşim ilk başta özel muayenesi var sonra ameliyatı özel hastanede yapıyor internetten araştır başka doktora gitmek kısa ayağı uzatıyor gerçekten çok iyi kardeşim doktor hacı kutlu dan allah bin defa razi olsun

@ exelans

Selamlar
Hacı Kutlu'ya muayne oldun mu acaba? Özelden yazdım ama sanırım gelmedi giden klasörde göremedim mesajımı.

Ozel hastanede ameliyat yapiyor ama o hastanede calismiyor eee buna nasil para yetistircez

Üst Alt