Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Polislikten emekliliği hak etmeden ayrılırsam SGK'dan emekli olabilir miyim?

KARABASAN09

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2012 eylül de pmyo okumaya başladım 2019 mart ayında Bakırköy ruh ve sinir hastalıklarında D dilimi rapor verildi sgk malul dür geri hizmete geçebilir isterse emekli olabilir ama maaş baglanmaz şeklinde bir yazı gönderdi ben çalışmak istedim şartlar düşündügüm gibi gitmedi bir suçdan 3 sene ceza aldım 2019 şubat ayından beri açıkdayım kısa sürede meslekten ihraç olacagım benim sorum malulen emeklilk hakkım ihraç olursam bitecek mi yoksa devam eder mi devam ederse 10 sene sigorta şartı 1800 gün prim şartı varmış pirim tamm 2022 eylülde sigorta süresi de tamm olacak ama ihraç olmak benim bu hakkımı elimden alacak mı merak ediyorum

ÇOK GEÇMİŞ olsun üzücü bir durum. devrem sen en sağlıklı bilgiyi sgk da alırsın. çünkü maluliyet tamamlama var olup olmadığını bilmiyorum. cimer üzerinden durumunu anlat ve sgk ya sor sana mutlaka cimer kanalı ile başvuru yaptığında dönerler saygılar.

KARABASAN09
Malulen emeklilik hakkın ölmez, malulen emekli olabilmen için tek rahatsızlıktan % 60 ve üzeri oranlı raporun olması gerekir, ihraç olduktan sonra elinde bulunan D dilimi raporun geçersiz olur, hiç bir işine yaramaz

Üst Alt