Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Prof. Dr. Emin Alıcı'ya tedavi olan var mı?

urmaz

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
ben dokuz eylül üniversitesi ortopedi ve travmatoloji bölüm doktorlarından prof emin alıcı ya muayene oldum. ortopedik olarak bacak şeklim galiba tam söyleşi bu olur kurbağalama şeklinde olduğu için bana kilo ver bacaklarının şeklini düzeltirim, hatta bazı cihazlarla koltuk değneği yardımı ile yürürsün dedi.
acaba prof dr emin alıcı'ya bu derece önemli ameliyat olan var mı?

cevap verirseniz çok sevinirim

şimdiden teşekkür.:(

Kendisi tecrübeli bir hekimdir ve eski dekanlarındandır 9 eylül tıp fakültesinin. Tedirginlinliğinizi anlamakla birlikte diyorum ki "içiniz rahat olsum, sağlığınıza kavuşacaksınız" :)

hepimiz sağlımıza kavuşuruz inşallah cevap verdiğiniz için teşekkürler...

Emin Alıcı'ya gonul rahatlığı ile tedavi olabilirsiniz ve sonuna kadar güvenilir bir doktordur kendisi. Ben 95 yılında kendisine tedavi olmuştum. 4 yıllık bir tedavi süreciydi. Şu anda Emin Alıcı sayesinde ayaktayım. Kendisine bu forum aracılığıyla da tesekkur ederim.

ona yazıklar olsun!

benim ablama "kilo ver seni ayağa kaldırayım" dedi... ablamın durumu şu anda çok kötü..
buradaki doktorumuz arayıp "hocam zayıfla seni ameliyat edip yürüteceğim demişsiniz bu hastaya" dediğinde, inkar etti, "ben öyle birşey demedim onlara" diye..
onu Allaha havale ediyoruz!

çok fazla güvenmeyin kimseye. bu doktor milleti çok vicdansız oluyor

merhabalar ben Emin alıcı hocama 18 yıl önce kalça çıkığından ameliyat oldum.ve onun sayesinde bu güne kadar çok fazla ağrı çekmeden gelebildim.
şu an hangi ortepediste gitsem röntgene bakınca mükemmel bir ameliyat geçirmişsiniz diyor. Güvenebileceğiniz bir doktor olduğunu düşünüyorum ben iyiki ona ameliyat olmuşum. size şifalar diliyorum

Üst Alt