Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Prof. Tarık Yazar'a ameliyat olan var mı, tavsiye eder misiniz?

zehirliyaprak

Yasaklı Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar ameliyat olmam gerekiyor. Tarık Yazar'a muayne oldum ve karar veremiyorum. Ameliyat mı? Nasıl bir insandır kendisi ve felçli olan hastası var mıdır? Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.

omirilikte kitle

Kesinlikle tavsiye ederim, prof. ve Ankara Üniversitesi Anabilimdalı Başkanı kendinden emin, güler yüzlü ,alçakgönüllü İzmir gibi yerden kalkıp Anakara'da oğlumu Tarık Yazar'a emanet ettim .Referansla kendisine ulaştık bir insan bu kadar alçakgönüllü olur.Elimizdeki verilere bakarak durumun çok ciddi olduğunu söyledi biz başka hocalara da danışalim mı hocam dediğimizde bize kullandığı ifade aynen şuydu:'Aynı durumda oğlum olsaydı yine ben ameliyat yapardım.'dedi.Bu cümle bizi çok rahatlattı.Tarık Yazar'ın ameliyatından önce sol bacağı tutmayan oğlumun şu an durumu çok iyi. Kendisine minnettarız. Zaten ilk karşılaşmanızda size o güveni vereceğine emin olabilrsiniz.

Üst Alt