Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Proloterapi, Nöralterapi vb. alternatif terapiler hakkında

mavigul

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
Merhabalar

%40 çocuk felci hastasıyım. 16 yıldır bacaklarımda, belimde ağrılarım var. Hatta son zamanlarda kollarımda, göğüs kafesimde ağrılar ve el parmaklarımda uyuşma da oluştu. Bir sürü doktora gidip, tedaviler gördüm ama hiçbir faydasını görmedim. Ağrılar, yaşam kalitemi oldukça bozduğu için farklı arayışlara girmiş durumdayım.

Proloterapi, Nöralterapi vb. terapiler varmış. Proloterapi kalıcı olarak ağrıların giderilmesini sağlayabiliyormuş. Bu terapileri alan kimse var mı? Varsa faydasını gördüler mi? Ankara'da yaşıyorum ve İstanbul'da olan bir Proloterapi Kliniğine gitmeyi düşünüyorum. Fikirlerinizi alabilir miyim? Bu tür terapiler kullanan kişilerin fikirlerini ve tecrübelerini öğrenmem mümkün mü?

Herkese acil şifalar diliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

ben kalca ve diz agrisi icin gittim.. kalcamda avaskuler nekroz ve kireclenme icin gittim.. fayda gormedim... denizlide hasan dogan yapiyor

Üst Alt