Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Prostatit olabilir miyim?

funnyhs34

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar.

Testis ağrısı ile ürolojiye gittim. Sol epididimde 2mm ve sağ epidimde 3,5mm boyutunda kist varmış. Ve minimal mikrolithiasis. Doktor önemli birşey yok, ağrıdığında ağrı kesici iç dedi yolladı.

Daha sonra eve geldiğimde başka sorunlar olduğunu da farkettim, sabah ereksiyonları olmadığımı farkettim. Gece idrar kaçırma, idrar için uyanmak falan yok. Testisim de şiş gibi geldi. İdrar yaparken yanma, ağrı falan yok. Yaptıktan sonra sanki penisde 1 2 damla kalmış gibi oluyor. Yattığımda falan çıkabiliyor kendiliğinden. Geceleri sırt sağ böbrek taraflarında hafif ağrı oluyor. Yarına randevu aldım tekrar bu arada. Çok fazla olmasa da akım hızında yavaşlama var. Kum, taşla alakası olabilir mi acaba? Yoksa prostatit olabilir miyim? 1 haftadır araştırmaktan, düşünmekten kafayı yiyeceğim. Yarına tekrar randevu aldım bu arada.

Üst Alt