Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Protein kaçağı artan var mı? Ne önerirsiniz?

hastane

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar protein kaçağım var.Protein kaçağım olduğunu geçen sene öğrendim.Konrollerimi 3 ayda bir yaptırıyorum.Ama hiç artış yok.Sabit bir izlenim söz konusu..Arkadaşlar hastaneye gidip kontrollerini yaptırıp da benim kaçağım bayağı artmış olan var mı? Acilen cevaplarsanız sevinirim Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

bende cuma tahlil yaptırdım yarın öğrenicem sonuçlarımı..diyabet 2 mevcut bende buna istinaden yaptırdım gerçi 6 ay oldu benim, doğrusu herhalde 3 ayda bir olması lazım?...sende diyabet falan da varmı açlık tokluk şekerin kaç..karaciğer enzimleri falan?

Açlık tokluk şekerim 6ay öncekinde 84 müş snra kasımda dagitiğimde 74 olmuş.Yenede normal sınırlarda olmasına ragmen bir düşüyor bir yükseliyor.Bunu sanki hissediyorum.Ara ara başım dönüyor.Sanki tansiyonumun düştüğünü hisediyorum.Tansiyonumu ölçtüğüm zamanlarda 11.6 12.7 geliyor.Normal yani

28 ARALIK TA antalya devlet de kan idrar tahlili yaptırdım burda bir çok kişi değerler vermiş 700-800 falan,kıstasları bilmiyorum açıkçası ama benim kiler..kreatinin:209,10 durum H..PROTEİN:126,74 durum H...BU VERDİKLERİM 700-800 e göre dahamı iyi benimkinde 5 haneli rakam varda ne nasıl kıstas alınıyor..delix 2.5 mg dıamicron 60 mg ve D vitamini damla verdi doktor..herkese geçmiş olsun..

Üst Alt