Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Protez Göz Ameliyatı hakkında deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

yunusemre1997

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba.

Aranızda protez göz ameliyatı olan ya da olmayı düşünen varsa bu konu altında birbirimizle iletişime geçip,bilgilerimizi ve tecrübelerimizi paylaşabiliriz.

Ben henüz ameliyat olmadım fakat gözümde Tümör oldugu için mecburen olmak zorundaym.

Ben oldum arkadasm Neyi bilmek istiyosan yardimci olmaya calisayim sana

bende oldum. DünyaGöz - Levent Akçay. protezim ise Oküler protez merkezinde yaptırdım.

İlk 1 sene alışmakta problem oldu. fakat daha sonra hareketleri vs. herşey tam oturunca gerçek gözden ayırt etmek çok zor duruma geldi. Yani tavsiye ederim.

Bende 1-2 haftaya kadar olacam gözün tamamını alıp hareketli protez takacaklarmış doktor 10-15 gün hastanede kalacagımı söyledi bana bu süre çok gibi geldi sizcede çok degilmi ? Bide çok merak ettigim bişey var ameliyattan sonra göz yuvası çok agrıyomu ?

merhaba bende protez göz ameliyati olacagim doktor arastirmasina girdim. dr. levent akcayi önerdiler.siz memnun kaldiniz mi? bu arada ameliyat masraflari ne kadar oldu. cevap verirseniz sevinirim.

Üst Alt