Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Protez göz ameliyatı için İzmir ve Antalya'da doktor ve hastane önerisi istiyorum

feyza2013

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
[FONT=Verdana]protez göz ameliyatı için 2 ekim 2013 tarihinde doktor muayene etti gözün boyutuna baktı ellerinde bulunan siferlerin büyük olabileceğini söyledi vede 2014 e kadar günlerin dolu olduğunu ancak gelmeyen bir hasta vb. olduğu zaman beni arayacakları söylediler

23 ekim 2013 tarihinde beni aradılar yarın gelin tahlilleri vede yatışınızı yapalım pazartesi yani 28 ekim 2013 ameliyata alırız söylediler apar topar hazırlanıp on aylık bebeğimi başkasına emanet edip 4 saat uzaklıktaki hastaneye gittim .yatışı tahlilleri yaptılar ,ertesi sabah son olarak 2 ekimde 2013 muayene eden doktorun tekrar muayene edeceğini söylediler .ertesi sabah oldu ameliyat belgelerini de imzalattılar .Sonra doktor muayeneye aldı daha önce beni görüp muayene etmesine rağmen ilk defa görüyormuş gibi gözümün küçük ellerinde mevcut olan siferin en küçüğünün de 15 numara olduğunu iki tane kaldığını onun birinide dün başka bi hastaya taktıklarını kalanında benim gözüme büyük olduğunu, temin edilene kadar beni ameliyat edemeyeceklerini söyledi .
ne zaman temin olacağını sorduk satın alma ne zaman temin ederse dedi biz temin edelim dedik olmaz dedi.özür bile dilemedi zaten benim ameliyatım değildi ameliyata girecek doktor arkadaşının o gün olamayacağı için kendisinden rica ettiğini söyledi .
malzeme yok siz çıkış yapın gidin dedi.24 ekim 2013 giriş yaptığımız hastaneden 25 ekim 2013 te çıkış yaptırıldık.

tekrar beni arayacakları zaman belli değil vede doktora ve hastaneye de güvenim kalmadı o yüzden YENİ DOKTOR VE HASTANE ARAYIŞINDAYIM.[/FONT]

Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz doktor hastane var mı?

emaliyatımı bugün oldum arkadaşlar .ama çok acı çektim .

Üst Alt