Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Protez göz ameliyatı için yöntem ve hastane önerisi olan var mı?

Pantok

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
protez goz ameliyatinda ozel hastane ile devlet hastahanesi arasinda ne farklar okuyor yontemlerimi farkli anlamiyorum Eviserasyon yani utse yontemi uygulayan devlet hastahanesi varmidir istanbulda

Merhaba ben 2014 senesinde Enükleasyon ameliyatı olmuştum sıra beklememek için özel ameliyat yaptırdım fiyatı 250 TL civarı çok uygun bi fiyat çıkmıştı Çukurova üniversitesi Balcalı Hastanesi'nde.

Ben de aynı soruyu soracaktım araştırma hastahaneleri utse yöntemiyle yapıyorlar mi Enükleasyon da göz tamemen alınıyor
Beyoğlu göz hastahanesi önerdi olmadım

Yapıyorlar diye biliyorum ama yine en iyi hastaneleri araştırıp öğrenmek lazım İstanbul için bisey diyemem ama Adana Balcalı Hastanesi'ni kesinlikle tavsiye edebilirim.

Ben de Adanaliyim. Mesajlasabilir miyiz bu konu hakkinda?

Slm arkadaşlar protez goz öncesi ameliyat olan varmı gözün içine bilye takılması gerektiğini söyledi doktor varmı benim gibi olanlar

Merhaba evet bende aynı ameliyatı geçirdim herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Slm yunus emre başından geçenleri anlatirmisin bana

Üst Alt