Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Protez Göz ameliyatı ile ilgili sorularım var..?

furkan51

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
iyi günler hocam bi soru yöneltmek istiyorum değerli cevaplarınızı bekliyorum.

Ben şuan 20 yaşındayım 2007 yılında yani 10 yaşımda bir kaza geçirdim sol gözüme 100 tonluk presin bilyasının isabet etmesi sonucu içerisine giren cisimin beyine yakınlıgı 3mm kalmıştı. Allah korumustu.
Fakat sol gözümü kaybettim o zamanlar hastane hastane gezdik en sonunda ankarada amerikadan gelen hayyam kıraatlı diye bi doktor gözetmenliğimi yaparak pratisyenler ameliyatımı gerçekleştirdi. Fiziğim olsun elim yüzüm olsun çok beğenirim fakat bu gözümün verdiği psikolojik rahatsızlıktan dolayı kendimi hep eksik hissederim. Psikolojikman gider aynalara bakarım gözümde bişi varmı diye. o zamanlar protezim büyük geliyordu ama 2007 teknolojisiyle en iyi gözü edinmiştim sırf proteze o yıl 5 bin küsür lira para vermiştim. 2007 yılının 5 milyarı çok büyük bi mevla. fakat şimdi son 1 senedir gözüm hafif çöküntü oldu. göz küçük gelmeye başladı. acaba dünya göze gitsem. Levent akçay diye sürekli canlı yayınlara çıkan baya iddialı bi doktor var ona gözüksem. protez gözümü tazeler yoksa içerisini birdaha mı ameliyat eder bu konu hakkında biraz şüpheliyim. Birde fiyat konusunda.

Geçmiş olsun kardeş zamanında oldugun ameliyat önemli aslında protez hareketli mi o ameliyatta gözü tamamen aldılar mı

gözü tamamen aldılar evet kaslarının içine birşey bağladılar bilya gibisinden. Hareketli Harekette Sıkıntım yok sadece kafa büyüdüğü için küçük geliyor

Üst Alt