Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Protez göz ameliyatı ve hazırlanışı fiyatı hakkında bilgi..?

absentm

Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
0
Haftaya Ankara dünya göz hastanesine protez göz amelıyatı için gidicem.Bu ameliyatların fiyatı hakkında bilgi sahibi olan varmı ¿?

ankara göz hastanesinin şartlarını bilemem ama normalde ssk protez amaeliyatınızı karşılar daha sonra prtezinizi kendiniz ücretli olarak alırsınız fiyat olarak 2 bin civarında geçmiş olsun

Teşekkürler peki hocam protez göz için 3 4 bin fiyat çekerlerse kabul etmiyimmi ikilemde kaldım şimdi ?

3 / 4 bin çok yüksek rakam araştırmanızı tavsiye ederim 2 bin 2500 tl normalidir zaten ameliyat olmadan önce bu fiyatları araştırıp öğrenebilirsiniz tahmini olarak

ilginiz için cok sagolun cok teşekkür ederim son bi sorum daha var peki bunun ameliyatı özel hastanede tahmini ne kadar tutar ?

Protez göz ve ameliyatına 18.750 TL istediler...

Evet yanlış görmediniz tam tamına 18.750 lira protez göz ve ameliyatına para istediler.Benmi çok fakirim yoksa bunlar mı abartıyo :confused:

Şubat 2014'te 10.000 tl di Dünya Göz'de ameliyat ve protez size bu fiyatı veren neresi acaba yoksa aynı yermi? :)

ben Ankarada'ki şubesinden aldım bu fiyatı ve çok şaşırdım size verilen fiyattan sgknın karşıladıgı miktar dusulup mu 10.000 tl

shukufe
sorma yahu devlet hastanesinde bile ücretsiz olan bi ameliyat nasıl olurda özel hastanede bu kadar tutar akıl mantık almıyo

nirvana41
ameliyatı oldm çok ağrım oluyo gözde ve başımda zaten narkozdan dolayı da bi tuhafım sizdede bu şikayetller oldumu olduysa ne kadar sürdü

ağrım 3-4 saat oldu 2 saat sonra hastaneden çıkıp evime gittim

protez göz 2bin tl ile 3 bin tl arasında özelde ameliyat 10bin tl den başlar ameliyat ve protez 15bin tl bulur.

Devlet hastahanelerinde ameliyat oluyor değil mi? Ucretsiz mi? Bir de devlet hastahanesi iyi mi yoksa ozelde mi ameliyati yaptirmak gerekli? Ssk ozel hastahane ameliyatini karsiliyor mu?

Merhaba arkadaşlar ben 2015 de şişle etfal de ameliyat oldum protez gözümü de çapa da oküler de yaptırdım ameliyat için para vermedim protez için ozaman 1650 TL ödedim fatura da almıştım ameliyatı şişli etfalde Ayşe burcu dirim yaptı protez yaptıracak arkadaşlar önce oküler protez merkezine gitsin bazı gözlerde ameliyat gerekmez
Oküler Protez Göz Merkezi istanbul çapa
BaşkentGöz | Hareketli Protez Göz Kızılay ankara

Üst Alt