Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikiyatri hastaları güvenlik olabilir mi?

addison789

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
3
Merhabalar çalışabiliyorum iyi kötü bir makinayı birisi 2 günde öğreniyorsa ben 10 günde öğreniyorum kapasiteden dolayı, anksiyete,okb ler var takıntı, sistemde kayıtlı psikoz raporum var ama özür oranı yüzde 0 oda karar verilmediği için tekrar muayene istendi oran için ama uğraşmadım ben silahsız güvenlik olabilirmiyim acaba psikiyatri doktor sorun çıkarır mı yani çalışmadan olmaz sonuçta

Silahlı veya silahsız farketmiyor. Özel güvenlik için "psikiyatrik olarak uygundur" gibi bir rapor istediklerini duymuştum

İnşallah , kafana göre bir iş bulursun

@addison789,
Ben 2010 yılında silahlı almıştım. Ama o zamanlar ilaç kullanmıyordumdu. Şimdi nasıl olur orasını bilmiyorum. Sistemden kullanmış olduğunuz ilaçların listesi çıkacaktır. ZOR GİBİ DURUYOR SENİN İÇİN.

Psikoz hastalığın varsa silahsızda olsa özel güvenlik olamazsın. Sağlık raporu alırken psikiyatriyede gözükeceksin ve doktor teşhisini, kullandığın ilaçları görür ve onay vermez.

Başka işlere bak derim.

Linkte detaylı yazıyor.

Bu psikiyatri öyle bir şeyki 1 kere en basit hastalıktan örnegin uykusuzlık laf olsun diye 1 kere muayeneye git ne polis ne asker ne memur nede güvenlik olabiliyorsun

Üst Alt